Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány a fiúknak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a fiúknak, a tudtára hozta egy kicsit is, hogy tetszik neki és így elérhető, akkor már nem is akarják megszerezni?

Figyelt kérdés

(Főleg fiúk válaszait várnám, köszi előre is)

Gondolok én arra, hogy ha ti félénkek vagytok és tudjátok, hogy annak a lánynak tetszetek, akkor már nem is találjátok vonzónak? Olyankor már arra gondoltok, hogy ha tetszetek neki akkor szerezzen ő meg magának? :S

Vagy, hogyha tudjátok, hogy tetszetek annak a lánynak és nektek is bejön, akkor ad nektek egy kis önbizalmat és léptek nála?


2009. szept. 15. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de a tapasztalatok alapján - bár nem sok volt, de pont most pár napja történt ilyesmi -, ha tudja, hogy bejön neked, akkor bátrabb lesz, és mer küzdeni.:)
2009. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tudom, h tetszek a csajnak, akkor bátrabban oda megyek hozzá, és könnyebben dumálok vele.:) De ez nem jelenti azt hogy már nem akarom megszerezni, közel nem ......

15/F

2009. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát akkor tuti ráhajtanék:Dsőt ha adandó alkalom lenne ugy le is smárolnám mintha mindigi lelett volna:"D
2009. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés tudod e... Ha tudom, hogy tetszenék egy lánynak(aki nekem is tetszik) inkább az a helyes kifejezés, hogy: madarat lehetne velem fogatni, nem az hogy akkor már nem is tetszik, legalábbis tuti odamennék valami hülye szöveggel, amit épp fél perce találtam ki:D
2009. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokat.

A kérdést pedig azért írtam ki, mert van pár barátnőm akivel mindent megbeszélek és az egyik azt mondja, hogy ezt ne csináljam, mert akkor le fog neki esni, hogy mennyire tetszik nekem és így ő fogja várni, hogy megszerezzem magamnak :S a másik pedig azt mondja, hogy nyugodtan csinálhatom, mert csak örülni fog neki. Na most így döntsem el, hogy mi is lenne akkor a helyes :S ezért voltam kíváncsi idegenek válaszára.

És amúgy még jöhet is válasz.

2009. szept. 15. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hülyeség, hogy a fiúknak az a jó, ha keményen küzdenek egy lányért. Mert én személy szerint az ilyen "távolságtartó" lányokat úgy értékelem, hogy nem jövök be nekik, ezért hagyom is őket, mert nem akarok magamból hülyét csinálni, nem vagyok én gondolatolvasó, hogy eldöntsem, hogy most "kéreti" magát vagy tényleg nem érdeklem.

Félre ne érts, nem azt mondom, hogy mássz rá a fiúra! De ha egyértelmű jeleket adsz/mondasz, akkor hidd el, hogy a fiúnak is könnyebb, és semmit nem veszítesz a vonzerődből emiatt, arról nem is beszélve, hogy a fiú is sokkal felszabadultabban fog viselkedni.

Utána már hagyhatod magad "meghódítani" a randik során (amennyiben a fiúnak bejössz, és ezért elhív), de a 0.percben nem kifizetődő elérhetetlennek tűnni, mert akkor a fiúk inkább olyan után néznek, aki nem "elutasító"(mert ezt így élik meg).

Azaz a kezdethez mindkét fél kell(de bármelyik fél kezdeményezhet először), később az udvarlás a fiú dolga, és amennyiben kapcsolat lesz a dologból, megint kettőn áll a vásár (szerintem).

21F

2009. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. szept. 15. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány létedre szerintem tökéletesen látod a dolgokat! Én pont így vagyok ezzel , ha már átlép egy bizonyos határt a lány (nem kell sokat tennie) akkor onnantól kezdve általában nem szokott érdekelni , nem tudom h miért , de így szokott lenni. Az más h ha szemezel vele és esetleg azután odamegy hozzád a srác , akkor oké , de ha már te mész oda hozzá és inkább te vagy a kezdeményezőbb akkor általában annak nincs jó vége , mert kínosnak érzik (én legalább is) Persze sokan vannak a haverjaim között is akik ezt nem értik meg , de hát mindenki más milyen..
2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi h egyébként akármilyen jól is néz ki nálam lerontja az esélyét , 18F voltam
2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!