Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti melyiket srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiket srácot választanátok?

Figyelt kérdés

A :

- Nagyon vicces, mindig nevetek vele, de a barátaival kétszínű, és nem tud komoly lenni, mindenből viccet csinál.

- Kicsit pattanásos arcú, kevésbé helyes arcú, de szép izomzattal rendelkezik.

- Szőke, kék szemű, világosabb, eléggé fehér bőrszín.


B:

- Elég humoros, megbízható, tud komoly lenni.

- Helyes, de elég vékony

- Barna szem, haj, kreol bőr.


Mindkettőjükkel nagyon jóban vagyok, és mindkettőjük iránt érzek valamit.


2011. ápr. 28. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
feltételezem a B cigó, szal inkább A...
2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ez alapján B

én kétszínű pasival nem kavarnék, nem tudnék megbízni benne

plusz nagyon idegesítene, hogy semmit nem tud komolyan venni

2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
B sokkal jobb (persze csak ha nem cigány)
2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Öhh. Szerintem nem az, meg az arácn is látszik, én sem vagyok az.
2011. ápr. 28. 19:17
 5/15 anonim ***** válasza:
b (de ha cigány, akkor inkább egyik sem)
2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
B
2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mármint én is kreol vagyok mégsem cigány =)
2011. ápr. 28. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
2011. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy két nagy tulajdonságot írtál le? Az A: külső, B: belső. Persze mindkettőben ott a külső is, belső is, de az A mint külső vonzalomként írtad és B mint belső értékként:) Mivel ezek a te szavaid, te így ilyen jellemmel látod őket. Most már döntsd el mi kell, de ne keverdXD
2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a kékszemű (és a zöldszemű)pasikkal vigyázni kell(de ez csak az én tapasztalatom sajnos...bár bnőim is mondták már)...a barna szeműek megbízhatóbbak az én tapasztalataim alapján:)23n
2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!