Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a szakításon, mit kéne tennem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

10 napja lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak. Én szakítottam, de bonyolult és felesleges kívülállónak elmondani, miért. Van egy fiú ismerősöm, akinek pont most lett vége a 3 éves kapcsolata, és 3 éve ismerem, de sosem találkoztunk, csak most. Jó, hogy vagyunk egymásnak ebben az időszakban, nagyon jól megértjük egymást, de nem sűrűn vagyunk együtt, hiszen nem tehetjük, és azt hiszem, kezdek megőrülni. Nagyon ki vagyok akadva. Alig eszem, alig alszom, nem tudok semmi szellemi munkát végezni, pedig fontos lenne. Most is csak feküdnék az ágyamon és nézném a plafont, ha nem ide írnék. Nagyon furán fájdalmas ez az érzés, mintha egy üres valami lennék céltalanul. Nem tudom, mit kéne tennem. Már szeretni sem merek, eddig is elkerülő kötődő voltam.


19/L


2009. okt. 29. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig nagyon rossz. Nekem igazából csak az vált be, ha vissza se nézve (nehéz) elkezdtem ismerkedni másokkal. Közben meg elfoglaltam az agyam valamivel, munkával, barátokkal, mert amint megállt az élet, máris csak ő járt a fejemben. De idő kell, és jobb lesz, mégha most reménytelennek tűnik is minden, fel a fejjel!
2009. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen...az előttem szóló leírta,amit én akartam...3 év,az 3 év...és nem elkeseríteni akarlak,de ez egy jó ideig így is lesz...legalább fél év...aztán azt veszed észre,hogy nem nagyon érdekel. de a legegyszerűbb tényleg az,hogyha elkezdesz ismerkedni,persze ez nem egyszerű,de ezt kell;D nem tudom,hogy suliba jársz-e,de az is segít,elvonja a figyelmet egy kicsit...szóval...fel a fejjel,és próbálj meg nem odafigyelni a múltra.
2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám neked, hogy élj, csináld azt amit a kedved tartja, pl: amit eddig miatta nem tehettél meg most kipróbálhatod. Lehet 3 év az 3 év, de sajnos az élet megy tovább, és ha sokáig bánkódsz lemaradsz róla :)
2009. okt. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!