Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem vagy ujra kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.két hete szakitott velem a barátom, mert már nem szeretet, és azt állitotta, hogy nem lehet velem beszélgetni, hogy nincs meg a közös szálunk.

megprobáltam elfelejteni.végülis valamennyire sikerült.

aztán találkoztunk.vagyis, áthivott magához ''beszélgetni''.nagyon tetszem neki, még ugy is hogy szakitottunk.persze, hogy megint csokoloztunk és egymáson fetrengtünk...

gondoltam magamban, hogy ez igy nem lesz jo, persze közben eszméletlenül kivántam öt.este beszéltünk neten, és mondtam neki, hogy ennek igy nem lesz jo vége.egyet értett.és erröl ennyit beszélgettünk...aztán vlhogy szobajöttek a lányok, és közölte velem, hogy olyan kedves lánnyal találkozott, rögtön a mi csokolozásunk után.azt mondta, olaszországba akar kimenni (a fiu is), szereti a bioszt (a fiu is), az olasznyelvet (a fiu is), a talijukra pedig a kedvenc szinü, és vágásu polojában jött (már mint a fiu kedvence).

bennem azért még volt egy kis remény, hogy visszaszerzem, de ezzel kicsit elszált, de mást is gondoltam:biztos csak kitalálta, a csajt, hogy ne keljen azt mondania, hogy az neki eléggé kényelmetlen, hogy nem járunk, de csokolozunk.

aztán még másnap beszéltünk, de utána 3napig nem irtam neki.mire ö a 4. nap váratlanul rám irt.azért hogy az öcsém melyik kottábol gitározik.utána este is megint csak fejbe csapás szerüen rám irt, hogy nincs-e kedvem találkozni.

na igen...itt voltam teljesen a padlon, mert azt elfelejtettem mondani, hogy az elötte valo napokon ugye nem beszéltünk, de amikor még is ráirtam, akkor teljesen magával volt elfoglalva.

most meg egyszer csak azt irta van-e kedvem átmenni hozzá, beszélgetni, miközben ö világosan megmondta, hogy mi nem tudunk egymással olyan jokat beszélgetni.aztán a fejemhez vágdosta azokat a dolgokat, amiket az ö szokásaibol vettem át.

(élöben egyébként mindig jokat szoktunk dumcsizni, neten nehéz vele.)

na de térjünk vissza oda, hogy ö rám irt, hogy van-e kedvem átmenni hozzá, és beszélgetni.

szerintetek azért hivott magához, hogy le***pjam (ne haragudjatok, hirtelen nem jutott az eszembe jobb szo) vagy azért, hogy megmondja, ujra szeret (aminek kicsi az eséje), vagy a harmadik lehetöség, hogy tényleg csak beszélgetni akar?

(remélem érthetöen fogalmaztam.ha valamit nem értesz akkor kulturáltan közöld)

elöre is köszi a válaszokat.


2011. aug. 1. 20:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzá szeretném füzni, hogy azota változott a találkozonk helye, elmegyünk a margit-szigetre.
2011. aug. 1. 20:52
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát jól kihasznál a voltpárod-.-" Csak dug veled éssemmi több, te meg engeded neki. Szép egy pár:S
2011. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A fenébe már! A mai tini csajokban nincs semmi önérzet? Hát tök hülyének néz téged ez a pasi,nem igaz,hogy nem látod? Tényleg mérges vagyok,ma már a negyedik ilyen sztorit olvasom.Küldd el a francba! Édeském,sohase te loholj a pasik után,ők pitizzenek utánad! 26/L
2011. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen.ök pitizzenek utánam.ezt akarom ennél a fiunál is elérni.
2011. aug. 1. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én egy nőnél se pitizekXD Nem születtem papucsnak:) de nála hiába próbálkozol már! Csak annyira kellesz neki.
2011. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem kezd rájönni hogy jó volt veled.És amikor te írsz rá, direkt van magával elfoglalva, mert úgy tesz mint aki már felejti a múltatokat.Egy férfinek nehezebb bevallania, hogy (újra) szereti, de ha te ezt megbeszéled vele, utána ő is elmondja mit érez
2011. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
TL;DR
2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolso nem értem: d.
2011. aug. 2. 23:04
 9/15 anonim ***** válasza:
akár tudja ez a srác, hogy mit akar, akár nem, nagy érzelmek itt nem lesznek, ne pazarold az idődet erre.
2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát figyelj én is így voltam a volt pasimmal szakított velem és kitalált egy nem létező csajt magának persze én majd beleőrültem a féltékenységbe. Aztán két hét múlva mondta, hogy újra kezdhetnénk, na jó gondoltam kaphat még egy esélyt (mert nagyon szerettem) persze ő már nem akart semmit csak azért fájt neki is hogy ilyen hirtelen kiléptem az életéből. Aztán még találkozgattunk párszor de csak erre kellettem hogy enyhítsem a fájdalmát persze nekem ez még jobban fájt. Azt ajánlom hogy beszéljétek meg vagy újból minden a régi vagy végleg vége.. ez a se veled se nélküled hosszútávon nagyon meg fog viselni saját tapasztalat :S
2011. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!