Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás hogy nem engedtem a barátomnak, hogy a mentruációm előtt 1 héttel ne szeretkezzünk?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában összevissza jön a mentsruációm és mondtam a barátomnak, hogy inkább ne szeretkezzünk aki megharagudott.. De én csak vigyázni szeretnék nehogy közben jöjjön meg mert az nagyon gáz. És amúgy is akkor vagyunk a legtermékenyebbek és én nem szeretnék babát.Most összevesztünk és lehet, hogy már nem is lesz folytatás. Teljesen tanácstalan vagyok és kivagyok akadva , valaki adna tanácsokat? Most ez az én hibám? 17/L
2011. ápr. 29. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Részben, próbáld egy férfinek/fiúnak ezt elmagyarázni.

De végül is igazad van.

2011. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
szerintem igenis jól döntöttél. ha szeret megérti, hogy kényes dolog, főleg ha nem rendszeres.. és persze, hogy nem szeretnél 17 évesen babát, ezzel neki is tisztában kéne lennie. ha ezért nem lesz folytatása akkor nem érdemel meg téged :/
2011. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán védekezzetek és akk nem leszel terhes.AMúgy meg mért lenne gáz ha közbe jön meg? Ennyi erővel soha ne szexelj mert hátha megjön. Hülye kifogás mind2.

21/L

2011. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád! Nagy érzéketlenségre vall, ha emiatt összeveszik veled. Mondjuk, ha hónapokig, vagy több hétig nincs szeretkezés, akkor nyilván türelmetlen, akkor már picit őt is meg lehet érteni.

Egyébként ne aggódj még akkor sem, ha épp közben jönne meg (mondjuk nem nagy erre az esély), a férfiak többsége nem esik kétségbe, na meg nem is rögtön a Niagara kezd ömleni. Azt a kis vért diszkréten le lehet törölni. Velem már többször megtörtént, és soha senkivel nem volt tragédia.

Ha nagyon nem tudod elképzelni ez a helyzetet, akkor pedig maradjatok a behatolás nélküli szexnél. Akár az is megoldás, hogy egy tampon mellett orális kényeztetésben részesülsz, és ugye ezt te is meg tudod tenni a barátoddal.

És menj el orvoshoz, ha nem rendeződik a dolog, mert addig fölöslegesen frusztrálod magad. Ott meg lehet kiderül, hogy van valami gondod amit meg tudnak oldani.

2011. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem a te hibád, érthető hogy aggódsz, meg kellemetlennek éreznéd ha közbe jönne meg. bár szerintem egyáltalán nem gáz ha közbe jön meg, velem már előfordult ilyen és egyáltalán nem éreztem kellemetlennek. ha a barátod emiatt megharagszik rád akkor nem vmi jó fej. sztem ezt nem így kéne kezelnie.
2011. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik előző vagyok: a szex testnedvekkel jár, ezt el kell fogadni. Ebbe a pakliba belefér, hogy ez lehet néha némi vér is. Arról szól a szerelem, a kémia, hogy ettől sem undorodunk.
2011. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:

mióta menstruálsz? mert az nem biztos, hogy normális, hogy össze-vissza van. ha élsz nemi életet, amúgy is tanácsos elmenni a nőgyógyászhoz. egyébként ha közben jön meg, azt lehet, hogy ő észre sem veszi, csak Te. ha előtte még nincs semmi, annyi idő alatt nem fog "elönteni".


ja, és hogy jön ide a baba? csak nem naptármódszer???? uramsegíts...

2011. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
ja, viszont ha emiatt összeveszik Veled, akkor egy barom. azokkal meg nem járunk, ugye :)
2011. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az okod meglehetősen furcsa. Ha szeret, és ha te szereted magad, nem zavarná, ha ez előfordulna. Ahogy szakítani sem szakítana ezért, ha szeretne. De azért szerintem ezen az okon nyugodtan lazíthatsz.
2011. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem engedted hogy ne szeretkezzetek az kétszeres tagadás, vagyis engedted hogy szeretkezzetek?


na szóval ja, a másodikas nyelvtan lecke az nem megy, de k.rni már k.rtok, ott van a színvonal rendesen

2011. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!