Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti a vagányabb csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a vagányabb csajokat vagy a szerényebbeket szeretitek?

Figyelt kérdés

vagány: kicsit fiúsan öltözködik, magas nem valami nőies, sokat beszél csúnyán, (lehet h gördeszkázik),esetleg lerágott körmei vannak, nem sminkeli magát


szerényebb: "finomabb" mozdulatai vannak (nem az a tankaranka típus), nőiesen öltözködik, kicsit sminkeli magát, nem az a visszaszólogatós típus mint a "vagányok", alacsonyabb (nem ilyen 175 cm)


még lehet hogy kiegészítésre szorulna, de most csak pár példa jutott eszembe :))


2011. ápr. 30. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerényebbet ezek közül
2011. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De persze lehetnek a magasabbak is nőiesek, ha az is benne van akkor inkább a magasabb csajokat (kb 175) vagy az alacsonyabbakat (kb 160-165)
2011. ápr. 30. 09:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Az általad lefestett vagányban semmi nőiesség nincs. Senki nem fogja azt választani. De ne feledd, hogy léteznek olyan talpraesett vagány csajok is, akik egyben nőiesek is.
2011. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szerényebbek jönnek be :)
2011. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem lánynál nem jön be ez a "gördeszkás" stílus, mint ami a barátok közt-ben szereplő egyik lány stílusa, szerintem gáz, és ez csak arra jó, hogy tartozz valahova, de rendes fiút így szerintem nem találsz.


16F

2011. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pont a B.köztből próbáltam jellemezni a csajt :D de ha mondjuk ő megnőiesedne akkor bejönne?
2011. ápr. 30. 09:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen deszkás csajok.
2011. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a szerényebb jön be. De végülis az összkép számít nálam, de az pl nem jön be, ha egy csaj fiú cuccokat hord. Gondolok itt arra, hogy rappernek öltözik, vagy gördeszkásnak. Ezek nem nekik állnak jól. Egy nő legyen nőies szerintem.



18/F

2011. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha rocker a csaj,vagány de egyben nőies is,akkor jöhet. :D
2011. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szemei legyenek tüzesek, 305 ban legyen angyal, de 70%-ban ördög! És ne kezdjen el nyávogni ha egy kis rozsda vagy motorolaj kerül a körme alá!
2011. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!