Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti a vagányabb csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a vagányabb csajokat vagy a szerényebbeket szeretitek?

Figyelt kérdés

vagány: kicsit fiúsan öltözködik, magas nem valami nőies, sokat beszél csúnyán, (lehet h gördeszkázik),esetleg lerágott körmei vannak, nem sminkeli magát


szerényebb: "finomabb" mozdulatai vannak (nem az a tankaranka típus), nőiesen öltözködik, kicsit sminkeli magát, nem az a visszaszólogatós típus mint a "vagányok", alacsonyabb (nem ilyen 175 cm)


még lehet hogy kiegészítésre szorulna, de most csak pár példa jutott eszembe :))


2011. ápr. 30. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fiús öltözködésű lányokat nem szeretem!


Egy nő legyen nő, és a gördeszkások sem nagyon jönnek be.


Itt van példának az a nagy loboncos hajú lány az a baseballsapkás gördeszkás pics@ a barátok köztböl na az NEM kéne soha!

2011. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy te a vagány csajoknak csak a rossz tulajdonságait állítottad be, és nem a lerágott körömtől lesz valaki vagány, vagy attól hogy fiús, ez igénytelenség, rossz szokás, csúnyán meg más is tud beszélni,

én vagány vagyok, azaz szókimondó, tudok sportos is lenni meg szexi, vagy elegáns, de nem vagyok se plázacica, se igénytelen, ettől függetlenül nem vagyok sem átszabva, nem vagyok balhés, és nem hordok műkörkmöket, de az arcom bájos

2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
meg nagyképű és öntelt is... ki ne hagyd!:) :P
2011. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
amit te vagánynak állítasz be az az igénytelenség. Bárkilehet igénytelen. Én inákább a vagány típuba sorolnámmagam ami azt jelenti hogy általános hülyéskedésekben benne vagyok és néha teszek a szabályokra. Attol függetlenül még tisztelettudó vagyok az idősekkel szembenis pl átadom a helyem kinyitom az ajtót. ÉS szoktam csúnyán beszélni de csak ritkán. 20/L
2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!