Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom, hogy gerinct...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom, hogy gerinctelen ember, és félreismertem, vagy valóban így van?

Figyelt kérdés

A volt pasim azt mondta, most félév után, hogy barátok vagyunk, csak most nem ér rá, de amint vége a vizsgáinak, többet dumálunk majd, és hogy közeli barátjának tart.

De egyre inkább úgy éreztem, hogy leráz, ezért barátnőm (akiről nem tudja, hogy barátnőm) rákérdezett, hogy volt-e kapcsolata, stb, és mondta, hoyg a volt barátnője (én) bosszantó személyiség, és hogy nem érti meg, hogy hagyja békén, és nem akar beszélgetni vele. Barátnőm kérdezte, hogy miért, hogyan ráz le. Ő mondta, hogy megy kajálni, meg hogy nem ér rá, ilyesmikkel.


És tényleg ezeket mondja, csak utána mindig hozzáteszi, hogy sajnálja, és ha ideje lesz dumálunk. Már kértem tőle, hogyha nem akar velem beszélni, mondja meg. Akkor az volt, hogy nem-nem, akar ő, csak nincs ideje.


Miért nem mondja meg, amit barátnőmnek is, mert már nem egyszer kérdeztem. Mindig gerinces, őszinte embernek mondta magát.

Na most mi van?


2011. ápr. 30. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán csak nem akar megbántani. De azért lehetne őszintébb.Ne rágódj rajta. Felejtsd el,vagy maradjatok barátok.
2011. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ti nők se vagytok őszintébbek, szal tőle se várd el!
2011. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te meg általánosítasz. Én mindenkivel őszinte vagyok. Néha ez a vesztem.
2011. ápr. 30. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
nem akar megbántani.. :/ de ez rendben van, csak akkor ne mondja, hogy ő milyen őszinte meg stb...
2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
oooooo, basszus. Már ne is haragudj, de ez egy gyáva barom. Ahhoz sincs mersze, hogy durván lerázzon, mert akkor nem tetszeleghetne a rendes törődő férfi szerepében, de ahhoz sem, hogy nyíltn beszéljen veled. Gyáva!
2011. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm a napokban megint beszélt vele, és a srác azt mondta, hogy még beszélni akar velem, ha vége a vizsgáinak, de most ha ráírok, akkor már a köszönésem is idegesíti.


Mi a fenét akar? Ha nem akar beszélni velem, koptasson le tisztán, ha meg még beszélni akar velem, akkor most miért koptat?

2011. máj. 2. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán ideges a vizsgái miatt és ez rajtad is csapódik így. Várd meg h mi lesz a vizsgái után.
2011. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

most mit kell ezen hisztizni? nem lehet, hogy igaza van, és tényleg kibírhatatlan vagy? akkora jelenetet kell rendezned ebből a szösszenetből, hogy még ezen a hülye honlapon is ki kell fröcsögnöd magad??

nincs elég bajod? unatkozol? vagy mi van?

tudod, ezt hogy hívják? kakikutyulásnak.

te mennyivel vagy egyenesebb nála, ha a barátnődet küldözgeted hozzá, mint egy óvodás?

a srác nyilván nem akar megbántani, vagy fél, hogy élesben lenyomsz neki egy ilyen hisztirohamot.

én inkább azon aggódnék a helyedben, hogy lesz-e ember, aki így elvisel.

2011. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és bocs, én is csak "javíthatatlanul őszinte" vagyok, még a végén ez lesz a vesztem... pontozz le nyugodtan. (az előző vagyok)
2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég szemét,h nem vallja be őszintén,h le akar rázni,viszont lehet,h tényleg szeretne még beszélni veled,csak most feszült a vizsgái miatt is.Ne írj rá,ez a legegyszerűbb,ha majd beszélni akar veled,akkor majd keres.
2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!