Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék nőt? (Sajnos nem vagyok a mai nők zsánere, lévén, hogy szőke vagyok kék a szemem és még szemüveges is vagyok)

Figyelt kérdés

Már totál kész vagyok emiatt!

Teljesen össze vagyok zavarodva!

Egyik nap nagyon vidám vagyok a másikon meg már össze vagyok törve a rossz kedvem súlya alatt!

Egyik nap azt érzem,hogy bármelyik nőt megszerezhetném,a másikon meg,hogy egyiket sem!

Teljes a káosz a fejemben!

Már néha annyira rossz a kedvem,hogy szinte levegőt venni sincs kedvem!

Őszintén,még egy lánynál sem próbálkoztam soha,pedig már 30 vagyok!

Olyan hatalmas igényem lenne a szeretetre,szerelemre,SZEXRE,hogy az már elképesztő!

Az öngyilkosságon még nem nagyon gondolkodtam,de szerintem az sincs már messze!

Ráadásul jön a jó idő,szebbnél szebb lányok teszik ki,amijük van,nekem meg csak az orbitális vágy marad!

Menjek phszihológushoz vagy mit tegyek?!!!

Már nem bírom sokáig!!

Kb:3 éve még nagyon sok lánynak bejöttem,de ma már sorra köröznek le a haverjaim közül olyanok,akik soha még a lábam nyomába sem érhettek!

Lehet,hogy megrondultam?

Én már semmit nem értek!

Csak a fájdalom marad?


2011. ápr. 30. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez a zsánerség marhaság.oké tudom mire gondolsz mert a legtöbb lány a kreolos fiúkat szereti azzal a kikötéssel hogy ne legyen cigány-én többezer embert ismerek de csak 3ra illik ez rá szal gyakorlatban nonszensz a zsánerfogalom


én huszonnégy vagyok én se próbálkoztam be egy csajnál se mert mindig volt nagyobb problémám.szülők állandóan izéltek hogy tanulás így tanulás úgy,ja mostanság meg munkahelykeresés köti le az energiáimat diplomázás után.Nem akarom hogy előhozzák a szöveget hogy persze a dugás megy a fontosabb dolgok meg nem.Ám ha lesz melóm meg egyenesbe jövök akkor leszólítok majd bárkit(előre készítek is listát) mert egyszerűen lélekben kiöregedtem abból hogy féljek a visszautasítástól-vagy a csaj barátjától ha netán van neki

2011. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sem próbálkoztam még senkinél, pedig 22 leszek lassan...
2011. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a szőke kék szemű fiúk tetszettek. Még mindig jobban felkeltik az érdeklődésem, de ma már nem mondanám, hogy ez a típus a zsánerem.

Saját magamon is meglepődtem, mikor olyan férfiak tetszettek meg akik nem az előbb említett kategóriába tartoznak. Sőt, olyanba is sikerült beleszeretnem, aki ha az utcán szembe jönne velem simán elmennék mellette, mert külsőre nem az estem. (persze ez viszonzatlan maradt)

Igaz egy ideje nekem sincs senkim.


Szóval ne légy elkeseredve, és ne adj ezekre a dolgokra, hogy "nem vagy a mai nők zsánere". Valakinek biztos, hogy tetszenél, az meg hogy szemüveges vagy az nem hátrány.

Akinek az, az olyan is.


Én is hasonlóan érzek, mint te, de majdcsak lesz valahogy.

26/N

2011. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek Nagyon Köszönöm az igazán értelmes hozzászólásokat!

Nagyon jó érzés,hogy senki nem állt neki fikázni,sőt,inkább bátorítást kaptam!

Az viszont tény,hogy a barna hajú csávók jobban bejönnek a csajoknak,így,nekem azt a kevés lányt kell megtalálnom,akiknek meg az én szőkés,kékszemű fajtám jön be!:D

Valahol csak léteznek ezek a csajok is,nem igaz?!

Az a durva,hogy a haverok egyáltalán nem néznek ki jobban,mint én,sőt,de előnyük van,mert a csajok diszkriminálják a szőke pasikat!

Tisztelet a kivételnek!

Még egyszer köszi!

2011. máj. 2. 18:47
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!

Nekem eddig csakis világos hajú barátaim voltak!!!

Úgyhogy tényleg ne keseredj el! Okés?:)

2011. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!