Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lenne ilyenkor valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lenne ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Az normális ha együtt vagy valakivel és az egyik fél elmondja hogy ki tetszik neki? még ha csak hülyeségből is? Nem lesztek ettől féltékenyek? mert én most nagyon az lettem pedig nem gondolta komolyan egy emberre de sikerült féltékenyé tennie.
2011. ápr. 30. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kicsit így tenni, hogy féltékeny legyen a a barátnőm, de csak azért, hogy annál jobban érezze, hogy nekem csak ő kell.
2011. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És ő ilyenkor mit szokott csinálni?
2011. ápr. 30. 21:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Kicsit megsértődik (játékból), majd élvezi, ahogy hízelgek.
2011. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És ti mióta vagytok együtt?
2011. ápr. 30. 21:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ha szeret nem csal meg, ha megcsal nem szeret.

Nekem exem hülyeségből mondta állítólag hogy megcsalt.

Egy hat éves kapcsolatot felszámoltam emiatt a mondat miatt, beszéltem a csajjal, azt mondta hogy nem volt semmi.

Az exem is tagadta. Mondtam neki, tekints úgy, hogy én meg így hülyéskedem veled. Vess magadra. 25/L

2011. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21:57es: Te aztan jol rendezted. :) Az ilyen idiotak azt is erdemlik.
2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az rossz:S de jól tetted.
2011. ápr. 30. 22:05
 8/20 anonim ***** válasza:
ezzek nem ő érzi h szereted, hanem te érzed h ő szeret, mert féltékeny
2011. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:

lehet ez nagyon perverz dolog, de mi a férjemmel szoktuk pontozni a népeket 10-es skálán. pl. strandon látok 1 nőt, aki sztem csinos, megkérdezem tőle, hogy szerinte hány pont? meg ő is a pasikra tőlem. mondjuk az tök érdekes, hogy akit ő úgy ír le, hogy "tudod, az a jóképű srác...", azok nekem egyáltalán nem jönnek be. mondtam is neki, szívem, ne menj b*zinak, nincs ízlésed a pasik terén :P


szóval nemigen értem, ilyenen hogy lehet megsértődni...

2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
van aki halálosan komolyan veszi, nekem is biztosan rosszul esne
2011. máj. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!