Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor féltékeny vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor féltékeny vagy miért vonja kétségbe azt h szeretem?

Figyelt kérdés
Kialakulóba van egy kapcsolatom, de a srác akivel összejöhetnék, mikor meglát egy másik fiúval aki csak haver, beszélgetünk csak, akkor msn-en mindig mondja h jobban meg vok avval a sráccal mint vele meg h "ugye jól megvagy vele?" stb.. ilyenkor mi van?
2009. jún. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak ugrat vagy vmit félreért
2009. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Uhh...az egy ideig jól esik az embernek, ha féltékenykedik a párja, de amikor ilyen szinten, hogy már fiú barátaid sem igazán lehetnek, mert inkább nem találkozol velük, csak hogy ne legyen belőle megjegyzés...Nem tudom érdemes-e belekezdened ebbe. Ha te ezt bírni fogod és úgy gondolod megér ennyit, akkor nem lesz gond, de ha nem bírod, akkor szerintem bele se menj...Persze lehet,hogy félreérted, vagy csak azért írja, hogy eloszlassa a kételyeket, hogy ne koppanjon amikor majd megkér legyetek együtt..
2009. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy a lányoknak is vannak fiú barátaik, úgy a fiúknak is lehetnek lány barátai... kérdezd meg tőle hogy van e lány barátja és ha igen akkor lehetsz-e rá féltékeny. valószínüleg azt fogja mondani hogy nem.
2009. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!