Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lenne ilyenkor valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lenne ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Az normális ha együtt vagy valakivel és az egyik fél elmondja hogy ki tetszik neki? még ha csak hülyeségből is? Nem lesztek ettől féltékenyek? mert én most nagyon az lettem pedig nem gondolta komolyan egy emberre de sikerült féltékenyé tennie.
2011. ápr. 30. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

De, én sajnos féltékeny tudok lenni ilyet esetekben. A barátom 1x mondott asszem annyit egy csajra, hogy jól néz ki én meg úgy felkaptam a vizet, hogy percekig nem is szóltunk egymáshoz annyira megsértődtem ezen, meg annyira rosszul esett. Nem azt mondom, hogy nem tetszhet neki más csaj, nyilván nekem is bejön sok más srác a barátomon kívül, de én ezt nem tudom elviselni ha nekem mondja, hogy szerinte szép xy... mondja a haverjának, én is a barátnőimmel beszélek ki más srácokat ha tetszik, nem a Szerelmemmel. A barátom engem dicsérjen ne mást, én így vagyok ezzel. Lehet, hogy gyerekes ez a viselkedésem, de remélem ki fogom nőni ezt, anyum is ilyen volt ennyi idősen, ő is kinőtte ezt. :)


17L

2011. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó az én is nagyon féltékeny tudok lenni :D Mióta vagytok együtt ha kérdezhetem?
2011. máj. 1. 11:29
 13/20 napietus ***** válasza:
11:18-as, Te még kinövöd :)
2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11:18-as: Nem kell kinonni. Ez igy a normalis, ahogy te irtad. A pasid bunko volt.
2011. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11:18-as vagyok. Több mint másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon és mióta barátom értésére adtam, hogy többet ne dicsérjen meg előttem senkit azóta tartja is magát ehhez. :)
2011. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben:) De ti szoktatok veszekedni vagy volt nagy vita?
2011. máj. 3. 13:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi direkt hergeljük egymást viccesen. Ha pl nézünk egy filmet akkor én elkezdek cüccögni a jó pasira, ő meg a jó nőre, aztán megállapítjuk egymásnak, h "na szép vagy ám" :D Az ilyesmit nem kell komolyan venni, nem is szabad, akkor futnak a fiúk ki a világból
2011. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is roszul esne ez :(


20F

2011. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha féltékeny akkor vagy nagyon szeret és fél, hogy elveszít, vagy pedig nem bízik benned eléggé
2011. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Őszinte, ténylegesen szereteten alapuló kapcsolatban azért a felek elfogadják, és tudják hogy van a párjuknál szebb külsejű egyed is a világon, és ha szóba kerül hogy hm jól néz ki az csak annyit jelent, hogy őszinte a párod, és legalább tudsz róla(van bizalom). Gondolj bele ha semmit nem mondana, és egy idő után azon gyanakodnál hogy néz-e vagy sem...
2011. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!