Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá olyan sokat, ha nem vagyok belé szerelmes és nem akarok járni vele?

Figyelt kérdés
Mint pasi nem jön be,viszont sokszor gondolok rá.Nagyon kedves,rendes srácnak tartom,azóta se találkoztam olyan megbízható fiúval,mint ő,és tudom,hogy kiváló lenne barátnak-ha tetszene.Régen jártunk,de nem sokáig,nem voltunk szerelmesek egymásba.Tudom,hogy ő is így van vele,ha eltűnök,mindig rámír,mindig hív bulizni...stb. Nem tudom igazából mi van köztünk,barátságnak nem elég,szerelemnek mégúgyse,de a haverságnál több.Mindig érdekel,hogy mi van vele,mit csinálhat éppen,hova megy,mikor elmegy msn-ről.Mikor összejött egy csajjal,akkor nagyon kiakadtam,pedig már nem jönnék össze vele,csak rosszul esett.Valaki van még így valakivel? Vagy ez egy ilyen definiálhatatlan kapcsolat? :)
2011. ápr. 30. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hm,amit a Baráti Szerelem kérdezője írt,na teljesen ilyet érzek én is.Pedig ez a fogalom nem létezik szerintem.Bár igazából mindegy is a fogalom,ha kedveljük egymást.De írtam,hogy összejönni nem szeretnék vele,de attól még bírom. Aztán meg ki tudja még mi lesz...
2011. ápr. 30. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!