Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni akit nagyon szeretünk, de jobb megoldás elfelejteni örökre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem gondolsz rá. Ilyen egyszerű. Nekem bevált.
2011. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
1 év mulva megtudod .halványodik a dolog, pláne ha emberek között(sok)dolgozolüdv
2011. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha igazan szerettel valakit akkor keptelenseg orokre elfelejteni.
2011. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én nem tudom elflejteni, már egy éve... :(

kicsit belehalok minden nap... :(

2011. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sztem az nem jo ötlet hogykezdj uj kapcsolatba mivel tapasztalatbol tudom ezt!!az volt nálam hogy az ujj osztályba meg teccet egy srác neki is én töbször beszéltünk msn en megg telon hogy akkor összejöjjünk e de élöbne nem volt ugyan olyan alig beszéltünk de még mindig teccem neki és nekem is ö de nem szabadna mivel nekem barátom van...és a barátommal 2 honapja vagyok együt szeretem meg minden de nehogy azt hidd hogy eltudod felejteni ....én nem tudtam és belegondolhacc mien minden nap látni öt ....
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok most.

Azt mondják egy másikkal kell elfelejteni csak az a bibi hogy másra nem is tudok ránézni sem.

Emberek közt kell lennem társaságban ugy érzem hogy jol legyek és várom hogy az idő megoldja a gondom de egyelőre nem tudok másra gondolni és ugy érzem hogy várnom kell még a szeretetére amit jelenleg örömmel teszek.

Hülye szöveg de az idő fogja megoldani. Csak picit siethetne mert nyomaszto érzés ez igy.....

2011. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!