Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam megjobban magamra vonni a figyelmet baratomnal?

Figyelt kérdés
Parommal 2eve vagyunk egyutt,neha olyan mintha mar nem lenne olyan mint regen,maskor meg vannak olyan szpe idoszakaink mint meg soha.Amikor minden rosz es akrmit csinalok,hogy jobb legyen koztunk nem sikerul,olyankor olyan rosz es ugy erzem mar nem szeret,vagy emgcsal,meg minden hulyeseg eszmebjut megha mondja es tudom is hogy nem csalna meg,dehat sosem lehet igazan hinni senkinek. Most epp egy ilyen hulye helyzteben vagyok :| de mar absozludt nincs smemi otletem hogyan tudnam magamhoz cslani,hogy legyen meg olyan szpe es jo perceink,,idoszakaink mint amiket ateltunk :-s Szeretem ot,es nem szertenem elvesziteni,igaz neha nagyon utalatos tudok en is lenni de olyankor annyira flehuz a gyerekes hulyesegivel :| annyira utalom mikor nem figyel ram,lehet csak en erzem igy de mikro megkerem valamire s nem akarja,ha ams modnja meg ugrik olaynkro annyira merges vagyok,es ezt az utalatosagot megcisnaltam vele tegnap,es miota elvaltunk tegnap nem beslzetunk,most is felek hogy mar nem si kellek neki azert nem hiv:|,nemtudom micsinaljak
2011. júl. 9. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20
2011. júl. 9. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem akkor lett életemben előszőr orgazmusom, amikor a barátnőm éjszaka a helyesírási alapelveket olvasgatta nekem. Ne vedd magadra, csak viccesnek tűnt leírni.
2011. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is a probléma?

Hogy nem ugrik minden szavadra?

Nekem egy kicsit hisztisnek tünsz,ezen kellene válltoztatni.

Persze nem akarlak ismeretlenül elitélni,de az írásodból ez jön le.

2011. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi volt vele olyan szép és miért nem az már vele?? Mi hiányzik?? Te nem vagy hibás???
2011. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehetseges hogy igazad van,lehet histzizes az egesz,valojaban nem vagyok hisztis,csak talan az a bajom hogy kezdek egyre inkabb rajonni hogy jo kepu,rendes es okos bartom van es feltem,nem szertenem elvesizteni,es gondolom ha tobbet torodne velem akkor tudnam bisztosan hogy csak engem akar,ez nagy hulyesge tudom,de annyira nicns kivel megbeszeljem ezt,ugy gondoltam hatha valaki tud segiteni.Egyebkent sosem volt keresem vagy akaratom hogy cska velem torodjon,,s cska velem legyen,meg minden hulyesegert flehivjon,cska nemtudom valahogy tobbre vagynak hogy tobbet legyen velem,vagy tobbet szeresgessen...s gondoltam valamivel ujbol megszeretetthetnem magam vele ugy mint a kezdeti kapcoslatokban ...nagyon hulyeseg a gondolkozasom? mondhattok nyugodtan velemenyt,nem zavar,hatha eszhez terek es rjaovok en vagyok huje
2011. júl. 9. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy en si hibas vagyok de oszinten szolva nemtudom ,hogy mit tehettem,ami befolyasolhatja kapcoslatunkat az talan az hogy mikor merges vagyok ra nem akarok beszlegtni es o ezen felhuzza magat es ez sokszor rossz,de o sem olyan aki kitudja szedni belolem hogy megis mi a bajom,hinkabb hagyja hogy elmuljon,ami engem megjobban felhuz mert en szeretnem hogy kicsit kedveskedjen.O olyan szemely aki szeret othon elnni,es elvan maganak othon,nem vagyik tarsasagra,es en meg szeretnem hogy o hivjon valamerre vagy hozza,a lenyeg hogye gyutt legyunk,de o elvan maganak,viszont ah egyut vagyunk 2esben mindne okes,szeretget,puszilgat minden.
2011. júl. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!