Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza, nem volt konkrét oka a szakításnak, csak félt a kötöttségektől, de énváltoztam, már nem akarok rajta lógni:] beszélni szeretnék vele de mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

mit mond neki? amit érzel...

nekem is volt ilyen a exemmel,de ha vége lett mégha úgyis tűnik hogy ok nélkül akkor sem működöt...valami nem ment úgy ahogy kellett volna különben akkor még együtt lennétek!

amúgy az is fontos hogy csaj vagy vagy pasi...

2009. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy csaj vagy, vagy pasi, mert ha a másik fél (akár igaz, akár nem) úgy érzi, hogy a másik folyamatosan rajta lóg, akkor azt jelenti, hogy terhes neki, és nem szerelmes belé. Szerintem mindegy, hogy megváltoztál-e, mert valószínűleg ő nem változott. A "nem volt konkrét oka" elgondolkodtató: valószínűleg csak nem akarta vagy nem tudta bevallani, hogy nem szeret. De ha úgy érzed, van még egy esély, beszélj vele, de szerintem ne reménykedj!
2009. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!