Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadás? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás? Tényleg hanyagolnom kéne a fülbevalóim viselését?

Figyelt kérdés
Imádom a kicsi és sportos ezüst fülbevalókat, van vagy 25 pár belőle, ami annak köszönhető, hogy szinte mindig minden alkalomra azt kapok valakitől, mert tudják, hogy bolondulok értük, és a 99.-nek is hihetetlenül örülni fogok. Három éves kapcsolatomnak lett vége lassan fél éve. Az ex párom is rengetegszer meglepett csak úgy hétköznapokon egy-egy párral apró figyelmességként. Múltkor egyik barátnőm elkottyintotta véletlen a jelenlegi páromnak, hogy a fülbevalóim nagy része az exemtől van, és tegnap számon kért, hogy mégis miért hordom még mindig őket. Nekem ez nagyon rosszul esik. Igaz minden egyes darabnak tudom a történetét, de nem ezért hordom őket, nem köt az ex páromhoz már semmi. Jogosan kéri, hogy a kb 25-30 pár fülbevalómból 15-öt egyáltalán ne hordjak? Még arra is megkért, hogy mutassam meg neki melyikeket kaptam tőle. Én ezt betegesnek tartom, nem érzem úgy hogy jogos lenne. Engem sem zavar, hogy pl az exétől kapott karórát hordja, nem a volt barátnőjét látom benne, csak egy tárgyat. Olyan jellegű alkut sem szeretnék kötni, hogy ha ő többé nem hordja az óráját, én sem a fülbevalóimat... most ez tényleg szakító ok?
2011. máj. 1. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi esze van...

Amúgy próbáld meg még egyszer elmagyarázni neki, hogy nem azért szereted azokat a fülbevalókat, mert exedtől kaptad őket. Mondd el, hogy a fülbevalók a szenvedélyed és ennyi. Tulajdonképp, amit ide leírtál. Ha ezek után nem jut el az agyáig a dolog nem kár érte.

2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elküldeném a francba ha ilyeneket kérnének számon rajtam, és ezt neked is ajánlom. Miért ne lehetne hordanod nem értem...
2011. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van a karóránál valami sokkal értékesebb holmija, amit egy exétől kapott...
2011. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Abszolút friss kapcsolat, teljesen sokkolódtam amikor ezzel előállt, hiszen 20 évesek vagyunk, nem vagyunk már kisgyerekek, mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy volt már más is a párunk életében. Ahogy ezt az egészet kezelte komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ha már ezen ekkora hisztit csap, akkor mi lesz a következő? Fogalmam sincs van-e ennek így értelme. Teljesen természetesnek veszi, hogy én végig fogom mutogatni neki azon fülbevalóimat, amiket a volt páromtól kaptam, hogy még véletlenül se hordjam azokat... Bármit mondok, ő azt nem érti, én miért ellenkezek. Ja, és mivel barátnőmtől tudta meg, hogy kitől vannak ezen ékszereim, természetesen szerinte jogosan van kiakadva, mert eltitkoltam előle ezt a tényt... Teljesen elmebetegnek tűnik. Elbizonytalanodtam.
2011. máj. 1. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A karórára azért kérdezz rá, hátha elgondolkodik.
2011. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatja akkor dobd ki.
2011. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez egy komolyabb terheltség nála (az elmebetegség határán valahol).

Az, hogy nem érti, mi bajod van ezzel - a második intő jel.

Imádkozz, hogy ez legyen a legsúlyosabb benne.

Másrészt viszont mondd meg neki, amit itt fönn írtak: hogy a fülbevalókhoz ragaszkodsz, nem a volt kedvesedhez.

Ha még mindig nem érti, akkor RÖGTÖN otthagyni!

De óvatosan... az ilyen, ha ott akarják hagyni, csinálhat fura dolgokat.

2011. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyen helyette 15 másikat.
2011. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, a hozzászólásod megmosolyogtatott, végül is így is van! :) Egyébként igazatok van! Abszolút nem ilyennek ismertem meg, kicsit csalódott is vagyok. Holnap beszélek vele még egyszer, ha élőben is azt játssza, mint ma telefonban, és neten, akkor részemről azt hiszem ennyi volt. Aki néhány fülbevaló miatt képes ekkora hisztit csapni, teszem hozzá mintha vérre menne, nem tudom mit tenne ha valami komolyabb probléma jönne. Alig egy hónapos kapcsolatról van szó, így jó hogy most derülnek ki az ilyen dolgok, és nem akkor kapom az első pofont, amikor már fülig szerelmes vagyok. Fogalmam sincs hogy tudtam valakit ennyire félreismerni, avagy hogy tudta ilyen szinten megjátszani magát. Most beszélgettem egyik haverjával ő is azt mondja, hogy olykor vannak fura és agresszív megnyilvánulásai a semmiből. Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 1. 23:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyanús.
2011. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!