Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesebb, és érzékenyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesebb, és érzékenyebb vagyok mint hittem. Mi a véleményetek a dologról? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 évig jártunk. Én nagyon szeretem. Ő is ezt állítgatta, de végül szakítani akart velem, mert nyáron 3 hónapig külföldön leszek, és nem akarja hogy hiányozzak neki. Később azt is mondta, hogy szabadságra van szüksége, pedig én a kapcsolat közben is mindig elengedtem bulizni, soha nem tiltottam meg neki semmit. Én ezt nagyon rosszul fogadtam, teljesen ki is borultam, persze megértettem, hogy így gondolja, el is fogadtam, de szerelmesként nehéz ez. Ezek után, hogy tovább lépjek próbáltam kizárni az életemből, letöröltem msn-ről, letiltottam facebook-on, megírtam neki, hogy ne keressen. De 2 héttel később találkoztunk egy közös ismerősünk születésnapi buliján. Utána meg persze nálam aludt. Jól éreztem magam, ő is, viszont ő továbbra is úgy van vele, hogy nem akar velem újra komoly kapcsolatot, azt mondogatja, hogy majd pár év múlva, mert neki is szüksége van változásra, mert sokat hisztizett a kapcsolatunk alatt, javarészt ok nélkül, és ezzel rendszerint engem meg is bántott. Viszont jövő héten elhívott egy buliba. Tehát ő akar velem találkozni, meg beszélgetni, viszont én úgy érzem, hogy ez nekem rossz, vagyis közben jó, viszont útána már csak az üres vágyakozás marad. Ma is egész nap a facebookot bámultam, hogy mikor jön fel, mikor ír rám (mert közben visszavettem). És most újra nagyon hiányzik, pedig már kezdtem kiheverni. Próbálok én is más lányokkal haverkodni, lekötni magam, hogy felejtsek, de nehéz, ha újra látom, újra érzem az illatát, nagyon nehéz kiverni a fejemből. Így ráadásul a tanulásra sem tudok koncentrálni. Nem tudom mi lenne a legjobb, amit tehetnék.
2011. máj. 1. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiegészítésképp. Még februárban jött ez a dolog elő nála. Márciusban szakítottunk. Aztán még össze-összefutottunk április közepéiig, beszélgettünk, néha összemelegedtünk. És április közepén tartottunk egy "búcsúestét". Ahol igazából jól berúgtunk, meg buliztunk egyet. :) És utána búcsúztunk el egymástól. Hát mondanom sem kell, én nagyon kiborultam. Kemény fiúnak tartom magam, de búcsúzás közben rám jött a pityergés. Szörnyű érzés volt. Egész úton hazafele is csak úgy folytak a könnyeim. Nem értettem a helyzetet, hogy alakulhatott így, pedig én tényleg mindent megtettem a barátnőmért.

Én 23 vagyok, ő 20.

2011. máj. 1. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem értem a kérdést. HA arra vagy kíváncsi h normális-e a reakciód, akkor igen. Érzékeny vagy? Nem jobban mint mások. Tehetsz-e valamit? Nem
2011. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem egy tisztességes dolog, amit művel veled. Nyilván ő is érzékeli, hogy benned mi zajlik le, mégsem tesz annak érdekében, hogy neked könnyebb legyen sőt megnehezíti az életedet. Ez nagyon nem szép. Ahogy látom te komoly kapcsolatot szeretnél, de ezt vele nem fogod megvalósítani, legalábbis a leírtak alapján ezt gondolom. Ezt a problémát sztem csak úgy tudod megoldani, ha teljesen megszakítod a lánnyal a kapcsolatot, ha keres, akkor ne reagálj rá. Ha vhogy mégis összefuttok, csak annyit foglalkozz vele, amennyit muszály. Persze, ezt nagyon könnyű leírni és annál nehezebb megtenni. Ehhez rengeteg akaraterő és kitartás kell, de én más megoldást nem látok. Gondolj arra is, hogy a tanulmányi eredményeid nagyon fontosak, hiszen a mai világban nagy a verseny és rengeteget számít a tanulás. Sok sikert!
2011. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem valld be neki érzéseid...ha ezek után nem akkor hagyd :)
2011. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22:57: Igazából csak annyi érdekel, hogy ti, mint józan lelkületű emberek (nem vagytok szerelmesek ebbe a lányba:) ), hogyan látjátok ezt kívülről, és mit gondoltok róla.
2011. máj. 1. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kerüld el, ha nem szeretne veled lenni, mert élni akar még, akkor éljen, de ne legyél a háttér pasija akihez visszarohanhat ha olyanja van, mert neked rossz lesz!
2011. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!