Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az érzékenyebb, bújósabb fiúkról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 22:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szeressük...:)))
2011. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Nagyon bírom!! :D
2011. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Imádják tönkretenni őket, és kihasználni, feljelentgetni, ha már nincs szükségük rá.
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Én is tök ugyanilyen vagyok, szóval nekem abszolút az ilyen srácok tetszenek! Számomra nagyon fontos, hogy a barátom bújjon hozzám, kimutassa hogy mennyire szeret és mennyire vagyok fontos neki és szerintem ezzel nem kérek sokat. :)
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bújós és tapadós, akkor annyira nem szeretem őket párkapcsolatban, de barátnak nagyon jók!!! Egy idő után a nagyon ragaszkodó srácok inkább elüldözik a lányokat. De ha érzékeny és kedves, az inkább aranyos, persze azért ne sírja el magát mindenen..filmen..stb.

Összegezve: aranyosak!:)

2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy szeretitek za ilyen fiúkat; örülök neki :)
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
hát még én hogy örülök, hogy vannak ilyen lányok :DD
2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22:29: Olvasd el az első szót! Nem az van ott, hogy "gyerekek". Mellesleg te meg nem vagy egyik sem.
2011. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Aranyosak, imádom az ilyen pasikat ;P
2011. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja vannak ilyen lányok, de aki ilyen, annak már van valakije... legalábbis még nem találkoztam ilyen szabad hölgyeménnyel.
2011. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!