Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek szimpatikusabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szimpatikusabb, nyitottabb?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok a középsuliból és még nem sok mindenkit ismerek ..(:

Szeretnék nyitottabb,szimpatikusabb lenni az embereknek..szerintem egész átlagos vagyok bár van aki átlagon felülinek mond..(:

Ebből következtetnek egyes emberek arra,hogy én egy utálatos ri*anc vagyok..pedig próbálom úgy alakítani ,hogy ne ezt lássák bennem..aki pedig ezek után megismer,bevallja hogy igen is nagyon másnak képzelt a megismerkedésünk előtt..:(

Gondolom a fiúk is jobban nyitnak egy olyan lány felé aki nem nyávog,hanem kedves,aranyos.

Nem zavart különösebben,hogy nem nagyon ismerkedek így sulin belül,de van is egy fiú aki tetszik..(:

és azt hallottam,hogy akinek van önbizalma az valahogy a fiúknak is jobban bejön..persze nem beképzeltre gondolok.(:

Ezért építgetem az önbizalmamat is,mert nem sok van.:(


2011. máj. 2. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiúknak komoly kapcsolatra a visszafogott, csendes lányok jobban bejönnek. Az önbizalmadat viszont jó, hogy fejleszted, az fontos.
2011. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Szűz vagy?
2011. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

elég vidám vagyok pedig mindig(:

igen az,de hogy jön ez ide?:-)

2011. máj. 2. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem akarod elveszíteni?:)
2011. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném..de megköszönném ha a kérdésre adnál választ..
2011. máj. 5. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű. csak mosolyogj.. az emberek ha látnak valakit mosolyogni, "átragad" rájuk. beszélgess sok mindenkivel.. és akkor tudni fogják hogy igen ő egy jó fej kiscsaj. ;)
2011. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az 52%-os megint feltűnt :D
2011. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mar megvan az elhatarozas, akkor nagyon jo uton jarsz. Csak torekedj ra tudatosan hogy beszelgess tobbet az emberekkel, mindig ragadd meg a lehetoseget ha hivnak tarsasagba, stb. A tobbi menni fog magatol :)

2011. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen, amilyen most vagy. Pár év, és a normális srácok sorban fognak állni érted. Meg a nem normálisak is,de azokkal ne foglalkozz;)
2011. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

most akkor miért nem foglalkoznak velem annyira a fiúk?

pedig mondják,hogy szép és csinos vagyok..de valahogy mégis a plázacicákhoz húznak inkább..:(

2011. máj. 7. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!