Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok egy jó barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egy jó barátnőtöknek, hogyha megpróbálná elcsábítani a barátotokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó barát azért jó barát, mert nem csinál ilyet :D Tehát az eset nem történhet meg :)
2011. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen... Csak én tartottam őt jó barátnőmnek ezekszerint. :S
2011. máj. 2. 21:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülj annak hogy kiderült hogy milyen ember valójában megbukott a barátság alapvető tesztjén, emberileg nulla. Nem sikerült neki, ha ilyen érdekember ki tudja később mivel tett volna keresztbe neked ha az neki valami hasznot hoz. Jó hogy megszabadultál tőle, szenvedjen csak ha ez fáj neki, megérdemli!
2012. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fú én soha, én is úgy lennék vele mint az előttem szólok: megölném, vagy ha megölni nem is de nem úszná meg könnyű testi sértés esetleg ordítozás nélkül.

Egy igazi barát nem tesz ilyet, sőt egy becsületes, egyenes ember nem szereti el mások pasiját/csaját, egy ismerőse vagy barátja/barátnője csaját/pasiját végképp nem!! Ha mégis, az olyan kellően aljas kell legyen és lelkiismeretlen.

Az ilyen nem barát vagy csak megjátssza esetleg olyan aki csak magára tud gondolni tehát önző.

Én nem tennék ilyet senkivel, akiben megbízom és barátnak tekintem attól elvárom hogy ne másszon rá arra akivel együtt vagyok és szeretem, keressen magának egyedül lévő pasit!!

2013. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!