Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok túl sok az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok túl sok az elvárás nem? NŐURALOM VAN?!

Figyelt kérdés

"A pasim nem eléggé férfias."

"A pasim nem tud rendesen kielégíteni."

"A pasim nem kezdeményez."

Ezek azok a kijelentések amitől a falra tudok mászni.

Nem gondoljátok, hogy túl sok mindent vártok el egy férfitől? Arról nem is beszélve, hogy miért gondoljátok, hogy tiétek az utolsó szó?


2011. máj. 2. 21:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha te úgy érzed, hogy don juan vagy, akkor kérdezz majd. Amíg a pasi nem képes mindent megtenni a szerelméért, addig miért akarja, hogy a lány rábízza mindenét??? hm?? Valamit valamiért.
2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak az kell h addig kezdeményezzen míg összejövünk..aztán megoldjuk
2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Már megint kezdődik... Nem unjátok még?
2011. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Már ne is haragudj, de ha ezeket az alapkövetelményeket nem tudja megtenni egy pasi az nem is nevezhető férfinak...:D
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam azt, hogy a pasik hibátlanok lennének. De szerintem amit tud, azt igen is megadja a lánynak. Legalábbis én próbálom így csinálni. De mégis folyton beleütközök a fentiekhez hasonló kijelentésekbe. És ilyenkor kissé igazságtalannak érzem a dolgok rendjét. Ha én nem vagyok telhetetlen akkor a lány se legyen az. Pedig hidd el vannak olyan dolgok amik nem tetszenek, de még se jegyzem meg.
2011. máj. 2. 21:21
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy szubot, alázd meg, ne ismételd a témát.
2011. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
"Amíg a pasi nem képes mindent megtenni a szerelméért, addig miért akarja, hogy a lány rábízza mindenét???" És te mit teszel meg a pasidért? Meg úgy általában a nők jó nagy százaléka? Egy nagy lóf@szt! Semmit!
2011. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Elsőt idéztem.
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

21:21-esnek üzenem.

Mivan ha a srác ideges vagy félénk? És ezért nem kezdeményez? Akkor neki már ne is legyen soha kapcsolata? És amikor egy lány azt mondja, hogy neki nem elég ennyi szex. Képzeljétek az ember elfárad. Bezzeg amikor 14-15 éves korotokban még egy bevehetetlen erőd voltatok...Engem csak az zavar hogy miért kell telhetetlennek lenni?

2011. máj. 2. 21:26
 10/31 A kérdező kommentje:

21:24-esre hivatkozva:

Egy pasi tegyen meg mindent? Mi van ha azt mondom hogy először a csaj tegyen a pasiért? Az már nagy dráma lenne? Szerintem fordítva is működnie kéne a dolognak.

2011. máj. 2. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!