Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha biztos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha biztos, hogy átver de ha szóba hoznád akkor vége lenne mindennek?

Figyelt kérdés
Nem túl helyes a kérdés de egyszerűen nem tudtam másképp megfogalmazni.A lényeg:Adva van egy szexkapcsolat amiben jól érzem magam,nem akarok komolyat.Ez elvileg egy nyitott kapcsolat ahol nem számítana ha valamelyikünknek lenne más valaki is.Mivel nekem ez elég én nem kalandozgatok.Ő annál inkább.Nem is ezzel van a baj hanem,hogy sorozatosan hazudik. Konkrétan amikor mással találkozik akkor mindig azt mondja,hogy aludtam,dolgoztam,bent kellett maradni és hasonlók.A sors valahogy úgy hozza,hogy mindig rájövök véletlen vagy néha kis nyomozással,hogy épp mással fetreng.Mondhatná,hogy mással találkozom,de nem!Inkább hazudik valamit.Párszor próbáltam rávezetni ,hogy ez felesleges de még én voltam a rossz,hogy hogy merek beleszólni.És persze kimagyarázta a dolgokat.Az őszinteség hiánya az ami nagyon zavar.Nem akarom,hogy vége legyen a dolognak de ez meg így nem jó.Mit lehetne tenni?
2011. máj. 2. 23:34
 1/6 anonim válasza:

Gondolom lány vagy.


Ha nem akarsz komolyat, csak a szex, akkor ne érdekeljen, hogy ő mit csinál...

Egyébként valószínűleg attól fél, hogy ha elmondaná vége lenne a dolognak.


Mind a ketten ugyanattól féltek.

Beszéljétek meg, más lehetőség nem nagyon van.

Vagy mivel úgysem akarsz semmi komolyat, keress mást, akivel nem csak "dugni" lehet...

2011. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne várj őszinteséget egy szex-kapcsolattól :) habár a bizalom talán itt is fontos lenne, nem tudom...

de számon nem kérheted a fiatalembert, hiszen csak szex! azért persze megmondhatod neki, hogy nem érdekel téged, ha mással is csinálja, csak ne kamuzzon.

találjatok ki egy kifejezést erre, mondja azt, hogy úszni megy, vagy nem tudom:))

2011. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"nem érdekel téged, ha mással is csinálja, csak ne kamuzzon"


Hát ezt már mondtam neki.Kikérte magának,hogy kamuzna!Pedig mondhatná,hogy bocsi de ma nem veled találkozom hanem mással.Ha csak szóba merem hozni a dolgot azonnal támadásba lendül és úgy alakítja a dolgokat,hogy még nekem kell bocsánatot kérnem,hogy olyasmit feltételezek róla,hogy mással van.Régen ez nem így volt.Elmondta ha alakult valami és nem volt gond belőle.Engem az őszinteség hiánya nagyon zavar.Nem ehhez vagyok szokva.

2011. máj. 3. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
hát... akkor vagy nyeld le ez a dolgot, vagy keress más partnert... szerintem más kiút nincs, ha még beszélni se lehet vele...:(
2011. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szis hova valósi vagy gyere néha találkozzunk, mi is és hazudj neki de úgy hogy észrevegye lássuk neki hogy fog esni ha eggyiknek szabad akkor szabad a másiknak is csak azt nem értem te miért nem jársz férre lehet jobbat is találnál ameddig nem addig megtartod ezt te se kell őszinte legyél vele, vagy talán élég amit tőlle kapsz nemhiszem nagyobb a nőknek a libidója mint gondolnád
2011. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Ha csak szexre kell, akkor mi a francert akarsz bizalmat meg oszinteseget meg ilyesmiket? Ha onjaro vibratornak hasznalod akkor ne is varj tobbet tole.
2011. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!