Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalja velem a barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja velem a barátnőjét, akit állítólag szeret?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél évig voltunk együtt a barátommal, de novemberben szétmentünk, és összejött egy lánnyal. Márciusig nem igazán beszéltünk, néha írt, hogy mi van velem.. de haragudtam rá, ezért mindig leráztam.. Aztán március közepén írtam neki facebookon, hogy mi van vele, rég beszéltünk. Elkezdtünk megint nagyon sokat beszélgetni, mindenféle témáról, szóba jött az is, ami köztünk volt, hogy miért vitázhattunk annyit, meg azt is mondta, hogy hiányzom neki stb.. Aztán ez mindennapossá vált, hogy mi msn-en beszélgettünk, aztán mondta, hogy találkozzunk.. Erre mondtam, hogy inkább ne (mert azután találkoztunk volna, miután a barátnője elmegy tőle..) Aztán nem találkoztunk.. Végül április 1-jén találkoztunk, nála aludtam és hát megcsalta velem a barátnőjét, de nem igazán láttam rajta a megbánást, de azért rákérdeztem, hogy milyen érzés volt megcsalni a barátnőd? Erre azt válaszolta, hogy hát rossz... És mondom, hogy de ha szeretek valakit, akkor nem csalom meg. Erre ő: az igaz.... Aztán ez igy folytatódott, pénteken megint találkoztunk, és nagyon sokat beszélgettünk mindenféle témáról, azt mondta, hogy nem tudja, hogy miért csinálja ezt, de még jelentek neki valamit.. Aztán beszélgettünk, és szóba jöttek a szellemek:D Én meg elkezdtem félni...Mondta, hogy bújjak hozzá, és nem fogok félni... És nagyon ölelgetett, úgy mint rég... Vélemények? L/19
2011. máj. 3. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Hülye lotyó vagy!
2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Miért? Tudom, hogy ne tegyek olyat, amit magamnak se kívánok.. De lotyónak nem érzem magam, mivel mióta vele összejöttem... és szakítottunk, nem voltam mással;)
2011. máj. 3. 12:34
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

Minél hamarabb el kellene mondani a csajnak, hogy esélye legyen normális pasit találni.

Te meg egy elképesztő ordas k.rva vagy!!!!

2011. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Héja-nász az avaron


Az nyer, aki nyer.

2011. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
De TUDOD? HOGY VAN BARÁTNŐJE!!!! Áhhh nem idegesítem magam.
2011. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 napietus ***** válasza:
most miért ő a k*rva, ő független! szerintem két eset van: 1. tleg szereti a barátnőjét, Veled meg nosztalgiából kavar 2. nem szereti, de akkor tisztességesebb lenne ezt megmondania neki. meg ezesetben sem valószínű, hogy szeret Téged, mert akkor nem hozna ilyen helyzetbe
2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, van benne valami! Köszi!
2011. máj. 3. 12:40
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

Én a csaj helyében iszonyatosat adnék neked :D

Hogy lehetnek ilyen roha.dék emberek a világon??!

Ha a csaj szerelmes a barátjába? Nemszámít?

2011. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert a farka után megy. Nagyon kényelmes neki így, hogy 2 nője is van, és ráadásul mindkettő oda van érte.


Épp ezért ne is nagyon reménykedj, hogy "úgy mint rég" visszajön hozzád, hisz akkor nem lenne a barátnőjével. Ezt nem elkeserítésből írom, hanem tapasztalatból, de ha kicsit végiggondolod a dolgokat, rá fogsz jönni, hogy így van. Hisz ha a mostani barátnőjét szemrebbenés nélkül megcsalja (persze, nagy a bűntudat, de azért csak megteszi újra meg újra), akkor veled is simán megteszi. A jelek szerint fontosabb neki a farka, mint egy őszinte kapcsolat sajnos.

N32

2011. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A világ tele van szemét emberekkel:D És igen, tudom, hogy ezek közé tartozom, de úgy gondolom, hogy az a dolog 2 emberen áll....
2011. máj. 3. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!