Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért hazudott nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért hazudott nekem? Még mindig a volt barátnőjét szereti?

Figyelt kérdés
A párommal már eljegyeztük egymást és együtt is élünk. Délutános a héten és mondta nekem hogy mire hazaér a gépén keressek meg neki egy programot.Én kerestem de közben más valamire bukkantam. Kb 20 képet találtam amin ő és az ex barátnője van akivel együtt volt 6 évig. Ebben azaz érdekes hogy azt mondta nekem hogy már letörölte ezeket a képeket. Mit tegyek? Felbontsam az eljegyzést? Segitsetek!
2011. okt. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h csak elfelejtette azokat a képeket? velem is előfordult..
2011. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt hitte, minden képet letörölt, mégis maradt néhány véletlenül. Én is törölgettem a képeket, amin a volt párommal szerepeltünk, aztán sokáig bele-belebotlottam egy-két fotóba róla.

Ha zavarnak a képek, akkor kérdezz rá a párodtól nyugodtan. Én nem hiszem, hogy ha úgy érezte volna, hogy van valami rejtegetnivalója előled, akkor megkért volna, hogy keresgélj a gépén, mert tudnia kellett, hogy akkor elképzelhető, hogy megtalálod őket. Nagyobb esélye van, hogy véletlenül maradtak ki a törlésből.

2011. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is megvannak a két exemről készített képek, sajnálnám csak úgy letörölni őket. Az egyikkel nagyon jó haveri viszonyba vagyok, de undorodom tőle, mint pasitól, a másiktól pedig rettegek, mert még mindig terrorizál, ha olyanja van. Mégsem töröltem a képeit, csak elraktam, egy külön mappába.

Van párom, imádom, vele tervezem leélni az életem, szóval szerintem ez nem jelent semmit.


22/L

2011. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy ezeket találtad, ne izgulj feleslegesen, valószínűleg véletlen maradtak meg ezek a képek, és akkor majd kitörli szerintem úgy hogy te is lásd.

Bár ez amúgy hülyeség, 6 évig vele élt, akár zavar téged, akár nem, része az életének, még akkor is ha ez már egy lezárt korszak, és a fejében úgyis örökre megmarad. (lehet, hogy negatívan, de úgy se fogja elfelejteni) Persze ez fáj meg minden, de ez van, nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem hogy szakitok ma vele.
2011. okt. 10. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

ma 18:58


Ha ennyiből ilyen döntésre jutottál, igazad is van. Jobbat érdemel nálad.

2011. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne bántsuk, nem tudjuk h mi van a háttérben.. azért a helyedben beszélnék még vele..
2011. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Answarez ***** válasza:

És mennyi varázsgombát toltál be hogy ennyire paranoiás lettél?


De tényleg. Szakíts vele. A csávó érdekében.Ellenségemnek nem kívánnék ilyen nőt :D További kellemeseket.

2011. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!