Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéves fiúk nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves fiúk nagy részének miért csak a kifestett, p|csák jönnek be?

Figyelt kérdés
:(
2011. máj. 3. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az összes hülye műmájert, idegesítőek, és azt hiszik hogy ók a legjobbak. Én nekem van egy határom kinézetben, de az igen alacsony, a belső számít. Egyébként ne aggódj, ezekből a p*csákból, ahogy mondtad, nem lesz több mint valami titkárnő, aki egész nap a papírokat tologatja maga előtt.
2011. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kerdes ismet egy nagy altalanositas.
2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Erre ugyan miből következtettél? Mert ismersz egy embert, akivel ez van?

Kösz a többi normális fiú nevében is...

Nekem egyáltalán nem az jön be, sőt ha valaki túlsminkeli magát, az undorító.

ÉS a hajfestés, meg a műköröm is hülyeség.

Ennyit erről.

2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én pont egy olyan lányba vagyok szerelmes, aki a "plázap*csák" ellentéte. Nem kell kitennie a melleit, hogy felfigyeljek rá, hosszú ujjú pulóverben is jól néz ki, alig-alig van rajta smink, de ennek ellenére is gyönyörű, és jól tanul. Bár lehet, hogy én vagyok a szabályt erősítő kivétel.
2011. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
20:00! azt írtam hogy NAGY RÉSZE! persze van egy kis része is, amibe te is bele tartozol :)
2011. máj. 4. 13:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mondjuk utolsó ugye amit mondott. Jól néz ki smink nélkül pulcsiban is tök jók mellei. Ergo tök jól néz ki, tehát ennyi. És mivel ugye ők sminkelik maguk meg a többi persze hogy jobban tetszenek.
2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!