Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni az exem utáni túlzott érdeklődésemet, normális, beteges vagy nem tudok lemondani róla?

Figyelt kérdés

Én szakítottam 7 hónapja már, 3 évig voltunk együtt.


Akkor egy fellángolás miatt vetettem véget, úgy elvakított. Annak vége is lett 3 hónapon belül.

Egy hónapja megismertem egy másik srácot, jól elvagyunk, de rosszabb napjaimon, amikor úgy érzem nyűg az egész bizonytalan ismerkedési fázis, akkor mindig visszavágyódóm a stabil megszokott kapcsolatomhoz...


Azóta 100x átgondoltam, vajon jól döntöttem-e 7 hónapja, és sokszor elszomorodtam, hogy lehet soha többet nem találok olyan férfit, aki annyira ragaszkodni fog hozzám valaha is, mint ő...

Minden jól működött közöttünk, nem is értem, hogy vakíthatott el annyira egy fellángolás...

Azóta mindennap megnézem, akár többször is neten, néha ráírok, amúgy pedig lekérem az infókat róla közös imserőstől.


Szerintetek nekem ő maga hiányzik vagy csak a stabilitás hiányzik, amit azóta nem találtam meg?


2011. máj. 3. 22:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha megfogadom az egyik válaszoló tanácsát és nem nézegetem és rájövök, hogy ő hiányzik, akkor megpróbálom leküzdeni az érzést.

Tudom, hogy semmi sem lenne ugyanolyan, szemébe sem tudnék nézni... Na és azóta neki is volt egy rövid kapcsolata, soha többet nem tudnék vele így ebben a tudatban élni.

Csak olyan, mintha még most szakítottunk volna, a gépemen ott van az összes közös kép mappa, ugyanúgy.

Sok dolog történt a kapcsolatunkban ami miatt különleges személy marad számomra, de talán így volt jó...

Fiatalok vagyunk, sokat adtunk egymásnak, sokat alakítottunk egymás személyiségén, talán a szép emlékek húznak vissza, de azokat sosem akarom elfelejteni!


Na és igen én magam is megvetem magam, amiért képes voltam erre! Azóta is attól rettegek, hogy egyszer visszakapom! Igaz kis ízelítőt kaptam belőle már, pont attól aki miatt tovább léptem... Milyen hülye az élet...

2011. máj. 3. 23:14
 12/16 tsz-tag ***** válasza:
Na és azóta neki is volt egy rövid kapcsolata, soha többet nem tudnék vele így ebben a tudatban élni. na ez a gondolat nála hatványozottan igaz lehet veled szembe.Szóval felejtsd szépen el és menj aludni...holnap munka
2011. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na valami használhatóbb válasz, mert úgy látom itt mindenki csak olt téged (teszem hozzá, bírom az ilyen hűdekulturált fiúcskákat, akik úgy elküldenek melegebb éghajlatra, mintha életükben nem követtek volna el semmi hibát...)

Szerintem csak a stabilitás hiányzik, mikor mi szakítottunk exemmel sokáig őrült hiányérzetem volt, mégis sokkal jobban voltam. És minden egyes szakítós helyzetben hasonlóan voltam, de később rájöttem, hogy sose mennék vissza, nem akarom már a régit, csak hiányzik a stabilitás.

Én is nyomon követtem az életét, mi jóban maradtunk, 2.5 évig az életem része volt és érdekel mi lesz vele, de örülök, hogy most mással boldog, és én is.

20L

2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Milyen hiperaktív vagy még így éjszaka...:)

Jó munkát!

2011. máj. 3. 23:21
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
jaj bírom ezt mikor a csajok így bevédik egymást, csak ahogy jellemző, nem látjátok a fától az erdőt... nem az a baj jelen esetben, hogy hibát követett el, így van, mindenki hibázhat, hanem hogy idejön, hogy önigazolásképpen megsajnáltassa magát. de ha ez magas sajnálom. inkább alszom én is.
2011. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
23:20-as: Köszönöm szépen az első emberi hangvételű választ!
2011. máj. 4. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!