Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ment tönkre az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre az előző kapcsolatod vagy kapcsolataid?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Volt visszatérő ok, amiért több kapcsolatod is tönkrement? Kort, nemet!
2011. máj. 4. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Félrelépett, és nem kapott második esélyt.

Nem bántam meg! Ma már tudom, nem ő volt az igazi, hanem a férjem :)


25/L

2011. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretett eléggé,kalandozni akart, mert az elsőő voltam neki, így 6 év után elhagytam, úgy hogy még szerettem. Majd lett egy másik kapcsolatom ami 3 évig tartott, de ez idő alatt végig az előzőt szerettem, itt én nem szerettem igazából őt, majd elhagyott. Örültem neki. Csak a szerelem hiánya volt az ok, én vagy a másik részéről. A mostani kapcsolatomban már nincs ilyen, vele tökéletes végre megtaláltam :)24L
2011. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző, vagyis nekem az első azért, mert elszürkült, ellaposodott, elmúltak az érzések. A második most tart. Nagy a love.
2011. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
otthagyott a volt barátnőjéért, aztán visszajött hozzám, aztán megcsalt a volt barátnőjével. innen nem nagyon volt beszélnivalónk... :(
2011. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatom volt eddig. Az első 1.5 évig tartott, a mostani 2.5 éve tart.


Az első barátommal azért szakítottam mert soha nem volt rám ideje, hétköznap suliba járt és dolgozni, amikor este hazament akkor az apja ugráltatta és otthon kellett dolgoznia. Heti 1x találkoztunk pedig 1 városban laktunk. Volt, hogy megbeszéltünk lejön hozzám du 3-ra, 5-kor felhívtam telefonon, hogy mégis hol van. Közölte, hogy mégse tud jönni mert az apja megint kitalált neki valamit. Minden egyes alkalommal ez ment, vagy amikor jött is, akkor 2-3 órákkal később mint ahogy megbeszéltük.


Amikor együtt voltunk nem mentünk sehova, folyton csak tvztünk meg aludt mert ő fáradt volt. Rosszul éreztem magam, mert heti 1 alkalommal találkoztunk pár órát és annak a nagy részét is végig aludta, nekem meg nem volt szívem felkelteni. Nem vagyok nagy igényű, annyival is beértem volna ha néha napján elmegyünk sétálni de nem, őt nem lehetett otthonról kimozdítani.


A szüleim nem szerették, egyenesen utálták, szerintük egy sunyi ember, így mindig mindenféle eszközzel próbáltak minket szétválasztani.


Mivel fiatal vagyok ezért igényeltem volna egy kis kikapcsolódást néha, ő meg olyan volt mint egy 50-60 éves megkeseredett ember akinek ilyenre nincs szüksége, és az életét teljes egészében kiteszi a munka (18 évesen)...


Ne értsétek félre, nem azért dolgozott mert rosszul álltak anyagilag, sőt nem is kellett otthon leadnia pénzt. Mert ha így lett volna akkor megértőbben kezeltem volna a helyzetet. De mivel ennyire kiütközött közöttünk, hogy teljesen más az élettel kapcsolatos felfogásunk ezért vége lett a dolognak.


Azóta megtaláltam a megfelelő párt magamnak, ő is dolgozik és tanul mellette, mégis van rám ideje. :)


22/L

2011. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem bírtam elviselni a makacsságát.Kompromisszumot képtelen volt kötni, a jövőképünk egyezett ugyan, de idegesített ahogy társaságban viselkedett.Kettesben fantasztikusan kijöttünk, így még soha senki nem szeretett és fogadta el minden hülyeségem.De ez egy életre kevés.Nem tudta beosztani a fizetését sem, és marhára nem érdekelte.A gazdagabbakat szidta éjjel nappal.3 milliós hiteltartozása volt, és még akart felvenni.Nem vagyok anyagias, vajas kenyérrel is elvagyok, de nem így akarok közös életet kezdeni.

22 L

2011. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat adtam, kérni nem kértem. Megcsalt... nesze neked öt év.

28F

2011. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előzőnek több oka is volt, a két legfontosabb talán, hogy semmi jövőképe nem volt, én meg eléggé tervezős és ambíciózus vagyok. A másik ok, hogy ha ivott, iszonyú agresszív volt, és a végén már féltem tőle.

Az agresszív viselkedés sajnos több kapcsolatomban probléma volt, úgy tűnik, én vonzom ezeket :(

Most épp nincs barátom, nyalogatom a sebeimet.

23/L

2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igazából mivel még fiatal vagyok,jó dolognak is tartom hogy nem volt igazán egy kapcsolatos se. 14 évesen 4 napot jártam egy fiúval,csók se volt,nem is szerettem:D 15évesen összejöttem a legjobb barátommal 1hónapig tartott mikor rájöttünk szar ez így mert haverok vagyunk.(csak csók volt) szintén 15 évesen egy 18évessel jártam,kihasznált,3hétig tartott(bár ne tartott volna addig se:D) nos én ezeket nem számolom,sőt nem tartom kapcsolatnak,csak egy éretlen 14 éves lány hülyeségének.tudni kell hogy én minden hétvégén bulizni jártam,ittam nagyon sokat..aztán az életemben fordult a kocka,rájöttem ez nem élet,magamat égetem,megrontom.(egyébként nem volt egyéjszakásom,dúrva lett volna)így hát váltottam nőiesebb énre,smink(alapozó,szempilla,púder)és nem ittam! elhívtak egy "nagy buliba" semmi kedvem nem volt,de mégis éreztem el kell mennem.gondoltam utolsó buli..(azt tudni kell,hogy akkor már egy éve megtetszett egy nagyon édes-helyes fiú,akire lecsapott mindig valaki.)és hát a buliban ott volt a fiú,akkor már szingliként.erre odamentem megkérdezni valamit,megfogta a kezem táncoltunk,dícsért 1000el hogy ilyen gyönyörű lányt még nem látott meg stb..(nem volt ittas) és hát ölelkeztünk,csók,haza kísért és azóta 1 éve együtt vagyunk:) Imádjuk egymást,elválaszthatatlanok vagyunk. azt hozzá teszem ,hogy a barátom kedvenc száma az 523 és msnen is ez a címe. mi meg 2010.05.23 kor jöttünk össze:) 523;)
2011. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

otthagyott a volt barátnőjéért, ezekután pedig visszajött hozzám. állítólag meg is csalt, de ezt mai napig nemtudom 100%ra...aztán "kiszeretett belőlem"...persze megint a csajnál kötött ki...

pont ma van 2 éve hogy elhagyott a csajért.

2011. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!