Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van összefüggés a kettő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Szval 2 hónapja nyertünk 25 milliót(sorsjeggyel) és akkor eldöntöttem h van pénzünk akkor járjak menő cuccokba,erre neki kezdtem sportolni,heti 3x úszás 1 óra,3x kosár 1 óra,7x futás fél óra.Lefogytam 6 hét alatt 10 kilót,szélesebb lett a vállam,most már meg vettük a menő cuccokat(converse,supra cipő,menő rikító ruhák,csőgatya,zselézett haj)suliban alig hittek a többiek a szemüknek h hogy nézek ki(2 hete 65 kg-t tartom,178cm vagyok)mindenki szerint sokkal jobban néztem így ki,csajok szerint is,már 3 csaj is mondta h tetszek neki,meg h nem akarok-e járni vele...az egyikkel össze is jöttem...TÉNYLEG ENNYIT SZÁMÍT A KÜLSŐ ÉS A PÉNZ???(converse cip-15000,supra cipő-20-30000,pólók-5-6000,csőgatya-5-6000)Mondjuk tényleg a fogyás miatt most már imádom magamat nézegetni is...A csajok ezek szerint csak az új külső miatt szerettek belém?
2011. máj. 4. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"heti 3x úszás 1 óra,3x kosár 1 óra,7x futás fél óra.Lefogytam 6 hét alatt 10 kilót,szélesebb lett a vállam"


Igen, ez a kérdés kamu. Bocs.

2011. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu,de ha nem akkor elmondod mivel nyertetek?:DD

Amugy a külső is rádob,de pl 14-15 éves kiscsajoknál még az is döntő,hogy márkás cuccokba jársz...bár most hülyeséget mondtam,mert idősebb csajoknál is :S

2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu...kihagytam h 14/F sorsjeggyel nyertem!
2011. máj. 4. 21:06
 14/15 anonim ***** válasza:
azt értem,de melyikkel?
2011. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Első ok az hogy igényesebbnek nézel ki, ez alapból előny. Másik az hogy a sok pozitív változás miatt még magabiztosabb lettél és ez a kettő ok az ami nekik bejövős. ennyi
2011. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!