Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Egyszer unom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Egyszer unom már ezt a kapcsolatot, egyszer meg mindenkire kiadok. Tiszta hangulatváltozásos lettem! Ennek lehet oka a már sok együtt töltött év?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok,19 éves a barátnőm, és már majdnem 5 éve együtt vagyunk. Minden tök jó, soha nem volt egy hangos szó sem köztünk, persze veszekedni veszekedtünk, a nem egyetértések azért megvoltak. Aztán mostanában egyszer felkelek, és nem akarok vele lenni, egyszer meg mindenre és mindenkire féltékeny vagyok.Most valamelyik nap volt ennek a fogkrémnek a fellépésén,csináltak közös képet, és rá is tiszta féltékeny lettem, mert hogy tudom hogy tetszik neki. Másnap meg tök nem érdekel, aztán megint és megint. És amikor vele rág, hogy majd mehetünk a fellépésekre, megint elborul az agyam...egyszerűen nem értem magam...most lehet ennek a túlzott féltékenységnek(már nem kifejezettem a Fluorra:D) oka ez a sok év?:S...Nem tudom gyakran eldönteni hogy most szeretem-e még vagy vele akarok lenni vagy nem:S...Mit csinálhatnék? Előre is köszönöm!!
2011. máj. 5. 12:40
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
100%
oh my god, a csajod fluor-rajongó? őszinte részvétem...
2011. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a megszokottól való hirtelen eltérés teszi. Az, hogy ő talált valamit, ami feldobja, és az nem te vagy, nem veled függ össze. Lehet, hogy ez "kavar" be. Szerintem próbáld könnyebben venni. Túl lesz rajta. Remélem még "kisimulnak" az érzéseid.
2011. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darcy01 ***** válasza:
100%
Szerintem kezdtek "felnőni". Úgy értem, hogy amikor elkezdődött a kapcsolatotok akkor tinik voltatok. 5 év alatt, ilyen korban nagyon sokat fejlődik, érik, változik az ember. Gondolod át, hogy szereted-e még.
2011. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért remélem rajongónak nem rajongó,csak szimplán tetszik neki...Köszönöm szépen a válaszokat, át kell gondolni:)
2011. máj. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!