Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek úgy a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek úgy a pasitokkal és a haverjaival nyaralni, hogy jelen van a volt barátnője is?

Figyelt kérdés
Most pont ebbe a szituációba csöppennék. Elhívott a barátom, hogy menjek velük én is nyaralni. Összesen hatan lennék. Mindig mondta. De csak 3 embert sorolt fel magán kívül. Aztán kérdeztem, mégis ki a hatodik? És akkor mondta hogy a volt barátnője lenne a másik lány. Hát mondom az remek. Ti így elmennétek? Több mint 4 évig voltak együtt, és nem olyan régen szakítottak, már az időhöz képest. 1,5 éve kb, és 5 hónapja vagyunk együtt. De majdnem hogy rendszeres kapcsolatban maradt a lánnyal, és így azért cseppet zavar. Ti mit gondoltok?
2011. jún. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom ketten menjetek el nyaralni. Nehogy'má a nyaralás szó, mindenek fölött!! Én ezt, amit írtál, nem is hívnám nyaralásnak. Ez pszichoterror, el se indultatok, már kivagy. Lehet beszélgetni róla, de attól nem leszel kipihent és üde.
2011. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.angel ***** válasza:
Szerintem is így necces elmenni. Én nem mennék el, na de az más, mert a párom volt barátnője egy pszichopata!! De ha normális akkor... Érdemes lenne elmenned, aztán megnézheted hogy viselkednek egymással a barátod és a csaj. Ha nem tetszik, akkor persze okoztál magadnak egy kis fájddalmat, de megtudod, mi a helyzet velük. Nézd, ha veled van, akkor valószínűleg nincs baj. Téged szeret, már nem az exét! Szerintem nem lesz semmi.
2011. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el, a nyaralásom nem a Barátom exével szeretném tölteni, ráadásul úgy, hogy 4 évig voltak együtt. Sztem menjetek kettesben nyaralni, és rossz érzések nélkül töltsétek el! :)
2011. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a pasidék már az előtt leszervezték a nyaralást, hogy összejöttetek, vagy már együtt voltatok, és most jutott eszébe, hogy elhívjon. Amúgy én vagy elmennék, hogy lássam, hogy mi van velük, vagy megmondnám, hogy menjünk inkább kettesben. Az meg, hogy elmenjen és együtt töltsön az exével pár napot, én meg itthon rágjam a kefét...kizárt.
2011. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régóta tervezték, igazából kannyaralásnak indult...de már együtt volt velem. Aztán mondta hogy menjek vele...De akkor még mindig csak 5, meg nem értettem hogy miért akar elvinni a nyaralásukra, de persze akkor boldogan igent mondtam, majd kiderült hogy jön az excsaja is. Én speciel rühellem a lányt, csak a barátom nem tudja, meg írtóra zavar hogy majdnem minden másnap beszélnek msn-en is, de nem tudom, elmennék, csak félek hogy én járnék megint pórul.
2011. jún. 23. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
figyi, ha megy a csaj is, akkor mindenképpen menj el. így még jobban jársz, mintha itthon eszed magad, hogy mi is történik-történhet velük. én ilyen esetben nagyon bizalmatlan lennék. meg a helyedben beszélnék a párommal, hogy zavar, hogy ők ilyen kapcsolatban vannak. persze nem azt mondom, hogy akkor legyen öri-hari, de ez így nagyon rossz lehet neked. amikor összejöttem a gyerekem apjával, neki is volt egy nagyon jó barátnője, nekem is egy nagyon jó barátom. de mi már az elején tisztáztuk ezt a szituációt, és ráadásnak én is nagyon jóban lettem a csajszival. ez mindenképpen egy beszélgetést megér. kitartás neked addig is.
2011. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!