Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet picit bonyolult van egy kis előtörténete:

A volt párommal 1 és fél éve voltam együtt , amikor kijöttem Angliába. Egyszer már megcsalt, amikor kiderült h kijövök dolgozni.. de megbocsátottam neki , azzal a feltétellel hogyha kijövök mindennek vége, és majd folytatjuk ha haza megyek. Azonban nem sikerült kijutnom a szeptemberben (csak januárban jutottam ki)Így abban a pár hónapban még jobban összecsiszolódtunk, mindenben mellettem volt, és már a végén úgy érkeztem ki h kibírjuk az egy évet több 1000 km távolságban is.

A baj akkor kezdődött amikor elkezdett hazudozni és kiborulni a távollétem miatt. Én is ki voltam borulva egy ideig.De annyi új élményem volt, h a végén kezdtem jól érezni magam (ilyenkor persze mindig tett róla h lehúzzon).A 3dik héten azt mondta nekem , hogy elment bulizni , és két csajjal csalt meg, és h ne haragudjak de ez volt élete legjobb élménye (ezt persze röhögve adta elő, olyan átéléssel hogy Úristen de nagyon jó volt) .Meg h össze akart szedni egy k..urvát, azonban drágának bizonyult. Ebből csak a K..urvás dolog volt igaz. De akkor is.. hatalmasat csalódtam hiába volt hazugság. Megbocsátottam végül megint. Azonban egyre többször veszekedtünk azon h h én miért nem ülök egész nap a gép előtt h beszélgessünk, főleg hétvégén.(a beszélgetés abból áll h fb-k és néha hozzám szol). Végül egy héten nagyon összevesztem vele annyira h nem is válaszoltam neki(nagyon rossz a fogadó család, és elkezdtem neki mesélni mi történt, Őt meg nem érdekelte, hanem elkezdte mondani a saját kis gondját, meg h menjek haza meg ilyeneket).Találkoztam egy angol fiúval (Thomas) aki randira hívott és elmentem vele.Elcsattant a randi végén egy csók.:S Nagyon megbántam de mindegy is. Kiderült h Ahogy kiérkeztem kedves e.x.e.m feltörte a fb-on, és ellenőrizgetett, és elolvasta a barátnőmnek írt levelemet(amiben le volt írva a randi) és kérdőre vont. Úgy beszélt velem mint egy kutyával, majd közölte h most azonnal vegyek repülőjegyet és takarodjak haza, őt nem érdekli, mi lesz itthon Ő nem tűri h más helyen legyek. Erre mondtam neki h "tudod h úgy beszélsz velem mint egy kutyával?" Válasz:- Igen mert ezt érdemled. Ez úgy ütött.

Megint elmentem találkozni az angol sráccal az események után, de akkor nem volt semmi csak meséltem neki a helyzetet. A lényeg h akkor derült ki h ellenőrizgeti a levelezést a chatet.Ugyanis reggel 5kor azzal hívott fel h egy mocskos rib@nc vagyok, tudja h megint találkoztam a Thomasszal. Mindennek a tetejébe átírta a beszélgetést és elküldte a legjobb barátaimnak, hogy én ezt meg ezt írtam.Nézzek meg milyen nagy K urv@ vagyok h Őt meg csaltam...Ezzel be is telt a pohár azonban kidobtam, hogy alám ne kavarjon semmit. Mert én mindent eltűrök egy pasitól csak ne ellenőrizgessenek mert falra mászok.

Azonban most h itt vagyok 4 hónapja.Ő kezd észbe kapni, lenyugodni, én kezdek vele szóba állni. És érzem h attól még mindig szeretem őt Akármennyire is megkergült a "hiányomtól". Mert alapból Ő nem volt ilyen soha..:(

ÉS itt jön a kérdés: Két hét múlva meglepetésként haza állítok. H viselkedjek vele? Mert nem akarom ámítani se, azonban érzem h még mindig vonzódom hozzá, és szeretem. De ha most összejövünk arra az egy hétre annak semmi értelme, mert én jövök vissza Angliába, Ő meg otthon marad. Egyedül a s.e.x miatt lenne érdemes, de azzal szerintem csak sebeket szakítanék fel neki.:( Akkor működne a dolog ha ki tudja jön Angolba , azonban nagyon minimálisan tudja a nyelvet, és itt is nehéz manapság munkát találni.:S

Nem akarok veszekedni , sem megbántani senki abban az egy hétben amíg otthon vagyok. Mit tegyek? Hagyjam az egészet? Keressek inkább Új párt?


2011. máj. 6. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Minek keresnél új párt? Hiszen boldog és egészséges kapcsolatban élsz. Akkor? Házasodjatok inkább össze és éld le vele az életed. Megérdemled.
2011. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!