Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22éves lány,36éves férfi. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves lány,36éves férfi. Mi lenne a helyes szerintetek? (bővebben. )

Figyelt kérdés

A dolog eléggé bonyolult.. Én 22éves vagyok, egyetemista. A jelenlegi párom pedig 36éves (vállalkozó). Sokáig nem engedtem a csábításnak, hisz úgy éreztem lehetetlen kapcsolat, de mióta beadtam a derekam nagyon boldog vagyok vele../A barátaim mind elfogadták a kapcsoaltunkat, sőt örülnek nekünk ,Szüleim viszont nagyon nehezen emésztik meg, joggal../ Viszont nagyon sokat gyötör a kérdés, szabad-e? mi lesz a jövőben? Róla tudni kell, hogy van már 2 kisfia és egy elvált felesége. Ő már túl van mindazon ami még előttem ott van. Eleinte kizártnak tartotta, hogy újból házasodjon vagy még 1 gyereke legyen, ma már nem. Én a jövőmben szeretnék majd családot és gyereket is.. Lehet hülyeség, de ilyenkor mindig eszembe jut, ha esetleg 25évesen azt mondom kész vagyok egy gyermek fogadására.... Amikor a gyerekem 20éves lesz éncsak 45, de a párom már 59.... :/

Tudom..nemszabad ennyire előre gondolkozni, nem is tenném, de a párom már nem "mai fiatal"...Mit tennétek a helyemben?


2011. máj. 6. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ma egy 59 éves férfi még nem számít annyira öregnek, pl. nem is nyugdíjas. :)

Előre nem tudhatjátok, hogy ennyi idősen milyen lesz az egészsége, de már ma tehettek érte. Nem csak ő, azért ismerjük a férfiakat, mindenért noszogatni kell őket. :)


A helyedben viszont nem halogatnám túl sokáig a gyerekvállalást, és időben tisztáznám a párommal, hogy úgy mégis, kb. mikor tartja ő esedékesnek a családalapítást.

2011. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Szakítani kell, az megoldás!!! Hogy miért? Mert azt mondtam!!! Fa..om kivan,hogy 30-as 40-es fa..ok elszedik a 20-on éves nőket az orrunk elől. Keressen magának egy 32 éves nőt! Úgy elfogadható, ha a srác pl. 22 éves a nő pedig 30-as, fordítva nem!
2011. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pasi ugye nem miattad hagyta el az előző családját? Mert ha esetleg igen,akkor előfordulhat, hogy veled is ugyanezt teszi, szóval meggondolandó. De azért sok sikert.
2011. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leírtál egy olyan információt, ami a kutyát nem érdekli, de ugyanakkor megmagyarázza a dolgot.

Ö vállalkozó, így gondolom az anyagi oldal biztosítva lenne..... nem fogod otthagyni.

Elvégre csak egy generációs szakadék van köztetek, teljesen másként, más idöben nöttetek fel, most is más szinten vagytok, mert Ö már többet megélt, többet elért mint Te.


Nincs is kedvem tovább írni, mert egyszerüen az agyf@sz kape el, hogy a 20-23 éves Nök mind vén bakkecskékkel szaladgálnak.

2011. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azt, hogy én kivel vagyok kivel nem azt hiszem egyedül csak én döntöm el / csak véleményeket ("segítséget") kértem /..... Van olyan vonzalom ami ellen nem lehet tiltakozni...:) Az hogy elszedik az orrotok elöl? valamit szarul csináltok ;) Jah és vállalkozó, de anyagi oldala miatt, biztosan nem maradnék vele mert azt hiszem én sokkal jobb anyagi körülmények között élek, a vállalkozó sok mindent takar ám ;)


A családját nem ő hagyta el, hanem a felesége különbözö okok miatt!


Akinek nem tetszik a kérdés? az minek olvassa, sőt minek veszi a fáradtságot hogy írjon? logika....:) sok IQ figher szaladgál manapság, na ez tény:)

2011. máj. 7. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!