Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Taszító ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Taszító ha egy lány csendes?

Figyelt kérdés
úgy értem nem pörgök mindig.Inkább próbálok kedves lenni,segíteni másoknak stb.Sokan erre mondják hogy állszent,pedig nem.Beszélgetésekbe én általában nem vagyok olyan aktív.Persze nem vagyok az a magányos farkas típus,szeretek emberek között lenni,sok haverom is van,de inkább megfigyelek másokat.:)
2011. máj. 6. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, inkább szeretetreméltó.
2011. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én is ilyen vagyok(de fiú...). Persze az akkor is fontos, hogy beszélgessünk, mármint én sem szoktam, így az lenne a legjobb, ha mindkettőnk ugyanannyira igyekezne, nem?
2011. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem nem, nekem van egy lány barátom aki ugyanilyen mint te, és tényleg nagyon jó fej. Nagyon jó a tanácsadásban. Te pedig mondtad, hogy kedves vagy, szóval ezek egyáltalán nem taszító tulajdonságok. :D
2011. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem személyszerint csak ilyen csajok jönnek be. Az állandóan vihogó, mindig lotyogó r.bancoktól a falra tudndék mászni.
2011. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, csak én is ilyen vagyok úgyhogy mellém pont olyan kéne aki beszél kettőnk helyett is :D
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha találsz melléd egy nagydumás fiút akkor nem. De egy csendes fiúval, ha csendben üldögélnétek, előbb utóbb egyikőtök megúnná...
2011. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább vonzó. A sok idegesítő nagypofájú, hülye ribanc viszont taszító.
2011. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt! DE! A vonzalmát viszont mutassa ki! Egy mosoly, egy ölelés stb.
2011. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Chuck ***** válasza:

Inkább legyél csendes, de jó fej, mint sipákoló r*** aki még gyakran "báunkó" is...

18/f

2011. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pinocchio ***** válasza:
Nem taszító, max unalmas.Azért csak van véleményed a dolgokról gondolom.
2011. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!