Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tegyek, vagy mik róla a vélemények?

Figyelt kérdés

Szóval van a suliban egy fiú, aki 15 éves, én 17 éves lány, de még sosem volt komoly kapcsolatom. De ez a fiú nagyon- nagyon tetszik, és szeretnék vele összejönni, de nem tudom h én is bejövök- e neki. Egy nap többször is szoktam látni, mosolygok is rá, ma mikor elmentünk egymás mellett mindketten visszanéztünk egymásra, aztán még láttam egy másik helyen a suliban, ahol kicsit köhögtem, ő rámnézett, és mikor jött vissza, akkor a barátnőm mondta a nevem olyan célzóan, hogy arra jön a fiú, és akkor is rámnézett. Aztán kimentünk az udvarra, mert ma olyan laza nap volt, és akkro is nézett, de most nem tudom hogy ezt mire véljem, bejövök neki, vagy nem.


Tudom, hogy sokat írtam, de légyszi olvassátok el, és segítsetek, nagyon sokat jelent ez számomra de nem tudom hogy hogyan lépjek. Köszi a válaszokat előre is. :)


2011. máj. 6. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem azért bámul, mert valami földönkívüli lényhez hasonlítasz. Elég egyértelmű a leírásból, hogy tetszel neki. Hogy mit tegyél? Várjál még egy kicsit, és viszonozd a pillantásait. Ha van töke, akkor odamegy hozzád előbb - utóbb.
2011. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj felé egyértelműbb jeleket, ne várj semmire. Sok fiú fél ám kezdeményezni, ő se tudja mit érzel iránta! Hajrá!
2011. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pl milyen jeleket küldhetnék? mert egyszer voltunk egyutt suli kirandulason, és akkor ugy vettem észre h sokat nézett, de akkor én mindig elfordultam, mert akkor még nem voltam úgy vele h kell, és lehet h megijedt, de azóta szerintem ezt már elfelejtette, mert ha meglátom akkor mindig a szemébe nézek plusz egy szerény kis mosoly, de nem tudom mit tegyke h egyértelműbb legyen :/
2011. máj. 6. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemezz vele többet, néha érintsd meg mintha véletlen tennéd, nevess a viccein, mosolyogj rá, legyél többet a társaságában. Vagy akár el is mondhatod neki, hogy tetszik neked. Mi vesztenivalód van?
2011. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj, azt még elfelejtettem, hogy még sosme beszéltunk, és nincsenek is kozos barataink.. :/
2011. máj. 6. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem szerezd meg valakitől a telószámt, és sms-ezzetek, vagy neten dumájatok.vagy ha ezek nem jönnek össze szerintem köszönj rá 1szer és utánna köszönő viszonyba lesztek, s aztán megszólithatod.
2011. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel 15 éves és valószínűleg úgygondolja hogy esélye sincs egy 17 éves lánynál ezért neked kell lépned. Alakíts vele kapcsolatot kérd vmiben a sgetíségét vagy hívd el valahova .... csak ügyesen :P
2011. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és hogyan lépjek? Hogy az ne legyen annyira nyomulós, hogy csak érezze h kell nekem és tudjon róla, és utána már rudnám alakítani a dolgokat csak elkezdemi nehéz. Meg sosem csináltam ilyet tudatosan, mert eddig csak olyan pasiknak kellettem akik nekem nem :/
2011. máj. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!