Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a viselkedés egy srácnál?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk egy hónapja.De szeretem még mindig és nem sikerül mindig kiigazodni rajta hogy ő mit érez. :S

Most a legutolsót szeretném tőletek kérdezni főleg fiúktól, hogy hogy legjobb barátnőmet kikísértem a buszmegállóba és később kiderült hogy az exem is rajta volt a buszon és beszélte.A barinőm mondta hogy én is kikértem és mondta hogy "kár hogy nem látott".. de közbe mosolygott..és olyan hülyén..jött ki..mert ha valamit elhalasztunk pl. egy ilyen lehetőséget akkor nem szomorúnak kellett volna lennie?:S... és arra is gondoltam hogy csak azért mondta mert barinőm visszamondja és hogy ezt ő is tudja...?????


2011. máj. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt nem vágom!! fogalmazhatnál érthetőbben is.. vagy csak én vagyok a hülye?
2011. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Röviden: Exem egy olyan mondatot mondott hogy "nem láttam sajnos.." de mellette mosolygott..akkor mit jelent ez most nála,hogy mennyire gondolhatja komolyan? Ha mosolygott is mellette..
2011. máj. 7. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
ha újra össze akarna veled jönni akkor már rég megtette volna, szerintem csak azt szeretné hogy barátok maradjatok.
2011. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!