Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettentő rossz, hogy mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő rossz, hogy mindíg én koppanok. Ötletek?

Figyelt kérdés
Majd 3 éves kapcsolatomnak 1 hónapja lett vége. 1ik napról a másikra. Exem ennyit mondott, hogy vita miatt szünet kell neki és rá 2 napra FACEBOOKON elhagyott... Onnantól a leveleimre sem válaszol, akiket a szemembe lehordott minddel puszipajtások lettek. Haverommal is jópofizik és őt is lehordta mindennek nekem! Kajak ideggörcsöt kapok, miatta javultam meg de most viszont minden nap berúgok kb h jobb legyen cigit is dobozszámra szívom. De már ez sem jó mert 5 kilot fogytam kb de semmit nem ér tudom, de egyszerűen nem bírják az idegeim. Eddig csak rá számíthattam, most már nem. Gondjaim vannak majdnem mindenhol és nem tudom senkinek elmondani:S Szerintetek mit csináljak, hogy jobb legyen? :S 17L én pedig 19F
2011. máj. 6. 23:25
 1/10 napietus ***** válasza:
hogy mit csinálj? hasat be, mellet ki, állat fel, tekintetet előre! háttal a múltnak és arccal a jövő felé. ez a hajó izony elment. van ilyen, és tudod, hogy még mennyi lesz? egyébként nem a 3 gyereked anyja hagyott el 20 év házasság után, hanem egy 17 éves kiscsaj, akit 14 évesen szedtél fel. szóval semmiféle tragédia nem történt :) jön majd másik, de addig is, ne legyél egyedül, találkozz többet a barátaiddal, ne maradj egyedül a problémáiddal. az alkohol pedig nem a megoldása a problémáknak, hanem újabbaknak az okozója. dohányzás dettó. mértékletességet tartsad szem előtt.
2011. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. máj. 6. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:

most nem azért, de mekkora szemét mocskos baromnak kell lenni ahhoz, hogy valaki 3 év(!) után valaki se szó se beszéd otthagyja a párját? Azzal nem tartozik, hogy esetleg megbeszéljétek egymással a problémáitokat, vagy tisztázzátok? Ha más életbe akar vágni és téged elfelejt azt szépen meg kéne beszélnie veled.


értem én.. játszik, próbálkozik, mert ha elb.szná, még mindig ott maradsz te, akihez visszamehet mert te úgyis vársz rá és visszafogadod.


ez a kemény igazság barátom, a helyedben írnék neki egy utolsó levelet, nem telítve sok érzelemmel, közölném, hogy nem is válaszol, nem is akar beszélni akkor ennyi volt, és csinálja amit akar, pluszban jól lecseszném hogy mi a rákér kell ilyen gyökérnek lennie

2011. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MKs ***** válasza:
100%

Ilyenkor az a legjobb ha mérlegelsz mit veszítettél és mit nyertél!!

Fájni fog amikor arra gondolsz majd mit veszítettél akkor nyugodtan sird ki magad nem szégyen még férfinál se.. :(

H mit veszítettél nem tudom mert nem ismerem a csajt de az tudom h mit nyertél.

Kaptál egy ures nagy fehér lapot amit ujra irhatsz gyonyoru szép színekkel és boldogsággal..

Ujra kezdhetsz mindent ujra áttélheted azt az érzést ami a legszebb érzés a világon a szerelmet és a szeretet...

Boldog leszel meglássd nélkule o vissza sir még téged hidd..

Egy lány se ér annyit h tonkre tedd magad tedd le a cigit és a z alkoholt mert igy nehéz lesz ujra kezdeni hiszen a egy normális nonek se kell részeg és dohány fustol buzlo fiatal fiu.. elotted még ott az egész élet szóval fel a fejjel mindent bele én szurkolok és ha valami tanácsra szukséged van ird ide és itt segitenek..

19/L

2011. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az utsónak nagyon igaza van..


padlóra kerülni nem szégyen, ám ott maradni annál inkább.


figyelj, kurvszar lehet ha most te is miskolci lennél jönnél velem ide-oda..


szal ne légy egyedül, legyél barátaiddal tereljék el róla a figyelmed..


nehogy depressziós legyél vagy vlmi ilyesmi, nem éri meg egy csajért se, de ezt mondta már az előttem szóló:)


szal kitartást, az első hónap lesz a legnehezebb nélküle, de van ezer csaj a világon, remélem tudod!!!


;)

2011. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez 1 hónapja volt. Azóta 6 lánnyal kavartam kb buliba, de nem sikerül. Az egyik lány aranyosan fel is ajánlotta, hogy eljön hozzám és boldoggá tesz 1 baráti sexxel és nem mentem bele mert képtelen voltam :S És az ilyen fiúkat nem becsülik meg Úristen :D
2011. máj. 8. 17:18
 7/10 anonim válasza:

Hát a női megoldás,hogy zabálj csokit gondolom most nem segítene...:) de azért megpróbálok javaslatot tenni:$

Tedd le a cigit és a piát! Az oké,hogy haverokkal bulizol és úgy 1x-1x berúgsz és 1-1 szállal elszívsz,de NEM KELL egy csajnak sem egy cigitől és piától bűzlő srác...még ,ha a volt barátnődet szeretnék vissza szerezni.

Tusolj le és küld meg magad Axe-val és menny szórakozni (de ne más lányok érzelmeivel bosszúból).

Az előzőknek igaza van: egy ilyen csajt ne sírj vissza, nem volt korrekt!Persze mi könnyen beszélünk,mert nem a te szíveddel érzünk,de remélem segíthettem valamit

17/L

2011. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ehh akkor gondolom az én válaszom már felesleges most,hogy utólag látom, hogy mit válaszoltál. M1 legalább kopik a klaviatúrám :D
2011. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
beszélj egy pappal, gyóntatószék arctalan és olyan vkitól kapsz választ aki nem fog hülyeséget mondani
2011. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát koma,én ugyan ezt élem át,olyanokat tett velem a lány amik megbocsájthatatlanok,mégis visszafogadtam,de pár napja tett olyat ami miatt soha többé nem állok vele szóba,rettentően porba tiport,közben minden összeomlott,minden rámzúdult ezzel együtt,és tényleg reménykedek,bízok a jobb korban,de elegem van már belöle hogy akik ismerenek tudják h egy kivételes ember vagyok aki nagyon tud szeretni,de mégis az ilyet basszák át...pedig mennyi szeretetet megadtam istenem..mennyit...és most is egyedül érzem magam alig van valaki barátom ők is messzebb...:( szörnyű..
2011. máj. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!