Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel hibáztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel hibáztam hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam az egyik fiú ismerösömmel akire én tényleg barátként tekintek viszon ő Nem! Mint kiderült tegnap! Nem rég halt meg a mamája és most költözött fel Pestre és nem igen ismer itt senkit! Tegnap találkoztunk hogy kicsit beszélgessünk és legnagyobb meglepetésemre megcsókolt. És nem számítottam rá!! Viszon nekem 1 éve van párom!. És én anyira rosszul éreztem magam hogy tegnap délelött még mással csókoloztam este meg ő fekszik be mellém. Nagyon lelkifurkám volt és van is,mert szeretem a páromat, ezért elmondtam neki. De igazából nem akadt ki rajta csak annyit mondott hogy ne sűrűn találkozzak a sráccal, mert féltékeny lesz. Ami, azért jó hogy nem haragudott meg,csak most az jár a fejembe hogy lehet nem is kellet volna elmondani neki,de nállam fő az őszinteség! nktek mi a véleményetek erről? Fiúk ti mit csináltatok volna?
2011. máj. 7. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig a legjobb az őszinteség. Szerencse, hogy megértő a társad. Én nem biztos, hogy az lennék, de tudom, hogy nem lenne igazam.
2011. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Fiúk ti mit csináltatok volna?"

Hát ha engem lesmárolt volna a srác, én bepancsoltam volna neki visszakézből.. XDD

Vagy nem erre gondoltál?

A barátod megértő volt, te meg őszinte, ez így rendben is van.

A srácot meg kerüld, de ha nem tudod, mindenképpen tisztázd vele, hogy nem akarsz tőle semmit.

Mondjuk szerintem bátrabb volt a kelleténél.

De van amikor az is bejön, most nem.

:D

2011. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen lehet az kellett volna de ő kicsit erősebb nálam.Nem mertem volna megtenni! :S :)Lehet visszakézből kaptam volna én is! :/
2011. máj. 7. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:

engem a történet első fele jobban érdekel mint az a "hiba volt e elmondani rész"


megpróbáltam beleképzelni magamat a fiú helyébe és nem tartom elítélendőnek.Szerintem te hibáztál.Ha tudod hogy tetszel neki akkor minek "hergelted fel"? A barátok telefonálgatnak e-maileznek,társaságban dumálnak többen egy nagyot-de ez a kettesben talizunk csacsogunk....hát félreérthető gesztusokat tettél felé

2011. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ,de elötte mi megbeszéltünk hogy CSAK BARÁTOK!! Mi már sokat találkoztunk ez elött és akkor tudta magát tartani a barátsághoz így nekem sem jutott eszembe hogy vigyáznom kéne ezzel! De én nem hergeltem,csak spontán megértő vagyok voltam vele!
2011. máj. 7. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

hát igen végülis sokat számít hogy mennyire közérthetően lett ez lepaktálva.Mert ha egyértelműen és határozottan kinyílvánítottad számára hogy mit akarsz és mit nem akkor mégiscsak ő a hunyó.

Most kicsit gonosz de a dörgést ismerő leszek:az is lehet hogy nagymamája halálát akarta meglovagolni mint apropót a vígasztalószexhez

2011. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hehe he! Igazából ez utánna már nekem is végig futott az agyamon! És tegnap este még beszéltem vele és akkor volt pofája megkérdezni hogy jól csókol e? Miután ott hagyttam...tény hogy van bátorsága.És most már kezdek tőle félni kicsit!
2011. máj. 7. 14:43
 8/8 anonim válasza:
hát ha én ilyet csináltam volna lehet ink elbújnék, nem még hogy ilyeneket kérdezzek....megviselte a mamája halála rettenetesen
2011. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!