Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, megmagyarázzátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, megmagyarázzátok, hogy miért jó olyan nővel párkapcsolatban élni, aki csak kényszernek tartja a szexet, és soha nem akarja?

Figyelt kérdés
Mert egy csomóan élnek ilyen kapcsolatban és nem lépnek ki belőle. Ezek szerint élvezik.
2011. nov. 8. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyet, ahol a lány csak muszájból néha, meg olyat is, hogy jártak évekig, a pasijával nem feküdt le, de az összeveszéseknél mindenki mással. Furák az emberek. Ugyanez fordítva: a lányok miért tartanak maguk mellett valakit, akit nem kívánnak?

25/N

2011. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy nem élvezik, viszont nem MERNEK kilépni ebből, mert akkor ugrik a látszólagos biztonság és béke (ó, igen, ilyenkor szokták azt mondani hogy ez a másikhoz való alkalmazkodás amiben nincs semmi rossz pedig ez nem alkalmazkodás hanem megalkuvás, belenyugvás - és nekem senki ne mondja azt hogy aki nem kívánj a a szexet és a párja kedvéért is csak nagy vonakodva hajlandó rá az normális dolog). Továbbá ha kilépnének akkor egyedül maradnának ami az ilyen "férfiak" számára maga lenne a pokol...
2011. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy igen jó kérdés. A nők szerintem többnyire a pénz miatt. Na de a pasik?
2011. nov. 8. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:
22:38-as, de abban mi a pokol, hogy kilépek egy rossz kapcsolatból és esélyem lesz egy jóra?
2011. nov. 8. 22:45
 5/7 anonim válasza:
Én is úgy vagyok már vele, hogy többet ér egy nagy vajling lecsós haluska erőspaprikával, mint egy szex a feleségemmel!
2011. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:38-as vagyok.

"de abban mi a pokol, hogy kilépek egy rossz kapcsolatból és esélyem lesz egy jóra?"


1. Épp ez az hogy akikről most szó van azok valójában nem érzik esélyét se annak hogy egyszer jobb kapcsolatuk lehet a jövőben. Hogy miért? Mert alacsony az önbecsülésük, és mivel egy jó kapcsolathoz két egészséges önbecsüléssel rendelkező fél kell, így őt egy számára tökéletes partner mellett kisebbségi érzések gyötörnék.

Nincs önbecsülése -> a párja se fogja őt becsülni és épp ettől előbb-utóbb az a kapcsolat is be fog fuccsolni.

2. Ezek a "férfiak" rettegnek belekezdeni olyasvalamibe aminek bizonytalan a végkifejlete (jelen esetben új élet egyedül - "vajon valóban sikerül majd jó kapcsolatot kialakítani vagy csöbörből vödörbe kerülök?"). Ha jobban megnézed őket észreveheted hogy különféle dolgokkal, élethelyzetekkel kapcsolatban gyakran azt mondják hogy "gyerekek, én biztosra megyek". Olyan dolgokkal kapcsolatban is amikre te az ő helyében azt mondanád hogy "én belevágok mert megéri". Kerülik a kockázatos helyzeteket, pedig aki mer az nyer. A boldogság eléréséhez pedig az életben sokszor kockáztatni is kell. És önbecsülést is (ami szintén kell a boldog élethez) úgy szerezhet az ember ha belevág olyasvalamibe amitől fél.

3. Nem bírnak egyedül lenni, mert akkor szeretethiányuk van, úgy érzik senki se szereti őket (persze hogy így érzik hiszen ők maguk se szeretik magukat), rájuk zuhan a magány érzése.

2011. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- Vannak aszexuális emberek.

Mivel a számuk kicsi, sajnos eléggé nehét nekik úgy párt találni, hogy szeressék is egymást, de a másik is aszexuális legyen. Magyarán marad a kompromisszum. De ez akár lehet fordítva is, hogy a férfi az aszexuális. Shit can happen with anyone.


-Vannak olyan anyagi vagy szociális helyzetek, Amikor Nem. Lehet. Kilépni. Egy. Kapcsoltaból. Pl. az egyik fél anyagilag ki van szolgáltatva, vagy a másik fél zsarolja őt. Ha a pasik azzal fenyeget, hogy beléfvágja a baltát, ha nem lesz minden úgy ahogy ő akarja, akkor is maradsz ha melllesleg nem jó a szex... Valószínüleg akkor is, ha az isten háta mögött laktok, nincs szaképesítésed se különösebb személyes vagyonod a ruháidon kívül, de van 3 gyereked akit etetni kell.

2011. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!