Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hosszabb ideig voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideig voltak egyedülállók/magányosak azok min változtattak h végül sikerült és kapcsolatuk lett? 22F

Figyelt kérdés
(A hosszabb ideig alatt hónapokat/éveket értek)
2011. máj. 8. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

16:15-ös


23/N

2011. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16:15-ös.Egy nő adhatja magát, nem is kell kezdeményezzen, csak elfogadja a srác kezdeményezését...
2011. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
én 19 éves koromig szűz voltam, se bnő se csók semmi. aztán egyszer betelt a pohár, bevásároltam menő ruhákat, parfümöt, hetente ezerszer partiztam haverokkal (lány ismerősökkel a legjobb bulizni, még ha nem is akarsz tőlük semmit, ha egyedül vagy fiú 5 jó csaj között azt észreveszik a lányok), elkezdtem inni (persze mértékkel, de hidd el egy sör/fröccs segít) és elkezdtem keményen hajtani a témát (az azt jelenti h napi 24 órában ezen dolgoztam), aztán jöttek is a csajok, először egyéjszakás, aztán kapcsolat. kb fél év volt lúzerből jó pasivá érnem, azóta eltelt 3 év, 2 éve van bnőm. a lényeg h magától nem történik semmi, neked kell hajtanod a témát. bátorság, önbizalom (még ha nincs is mire büszkének lenned-eleinte nekem se volt). nem volt egyszerű, de azóta minden király
2011. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

elmentem koncertre, berúgtam, és összeakadtam egy másik részeg emberrel, akivel végül összejöttünk. egész hosszú kapcsolat volt.

20L

2011. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit más, mert én lány vagyok, de nekem a taktikám az volt, hogy nem csak vártam a sültgalambot.. Magyarul ha valaki nyitott felém és lépett egyet, nem vártam meg míg küzd értem, hanem én is léptem felé(lehet, hogy még nagyobbat is mint ő:D). És ami még bevált, hogy kibékültem a volt pasimmal, normális lett a kapcsolat közöttünk, és a nagy szerelmemet is sikerült elfelejteni és lezárni magamban. Először furcsa volt, mert kb 3-4 csávó tetszett egyszerre, meg már olyan szinten voltam 1,5 év egyedüllét után, hogy bárki, csak egy kicsit értelmes legyen.. Aztán a sorsom jóra fordult :D.. és fél év beszélgetés-szenvedés után összejöttem a párommal.. azóta is boldogan élünk(4 hónap:D).
2011. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia. En 5 evig nem voltam kepes kapcsolatot összehozni egy szerelmi csalodas miatt. Persze voltak kalandok, de a komoly nem ment. Mondjuk en lany vagyok, de amikor megprobaltam ujra bizni es talalkoztam egy megbizhatonak tuno partnerrel, akkor sikerult. Eljön az idö amikor ugyis annyira hianyzik hogy lejjebb adod az igenyeidet. Mondjuk lehet nalad tök mas a problema mert fiu vagy.
2011. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Csajoknál ez a történet sokkal egyszerűbb. Nekik tényleg csak annyi a dolguk, hogy válogassanak. Bár az a tapasztalat, hogy nem azok kellenek nekik, akik sorban állnak értük, hanem akik tesznek az egészre :D
2011. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 zasarasa válasza:
egyszerűen ő más volt. egyéjszakásnak indult, de vele éreztem, hogy van kommunikásció, hasonlít a humorunk .. és hogy én őt meg akarom ismerni, és többet akarok.. és ez kölcsönös volt :) ... pedig nem is akartam kapcsit.. és az lett.. Derült égből !! szval.. úgyis jön minden magától :D
2011. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 LadyLee ***** válasza:
100%

Lány vagyok. Kb. 4-4,5 évig voltam egyedül.


Az egyetlen változtatás, amit tettem, hogy kezembe vettem a kezdeményezést. Bejött.

2011. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én szerintem elsősorban az a lényeg, hogy TE tudd, hogy mit akarsz? És ne hazudj magadnak. Semmiben.

Ha van lezáratlan ex, először azzal foglalkozz. Ha csak szexre vágysz, ne áltass másokat azzal, hogy te esetleg talán többet is akarni fogsz. Egész másképp viszonyulnak hozzád, ha teljesen őszintén mondod, hogy mit akarsz? Tényleg.

Mikor én jó egy év után felhagytam a kalandozós életmóddal, mert szerettem volna, hogy valaki szeressen, elég kétségbeesetten vágytam néha bármilyen srác után, aki kicsit is törődött velem. Ez is hiba volt, de elég magányosnak éreztem magam. :)

Külső vagy ilyen problémáim nem voltak, mindig adtam magamra, szóval az nem volt gond.

Végül engem a vizsgaidőszak kellős közepén talált meg a szerelem, amikor igazából pont nem is foglalkoztam vele, mert volt ezer más dolgom. :D

De látod, nem muszáj erőltetni. Csak elég nyitott szemmel járni. :)

20L

2011. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!