Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem a szenvedélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a szenvedélyt a kapcsolatban, szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, ő az első barátom. Az elején még azt gondoltam nem baj, hogy nem látom rózsaszínben a világot, és ez természetes, hogy nem vagyok fülig szerelmes. De ez azóta sem változott. Szeretem és tisztelem mint embert, bármit megtennék, hogy boldog legyen. Viszont nem gondolom, hogy ennyi a szerelem: jó vele lenni, de ha belegondolok, hogy szakítunk, nos nem érzek semmit. Nem volt még szex sem, nem indulok be, hiába szeretném a dolgot, örömet okozni neki, nem megy..

Érdemes még várni a szikrára, vagy ha 5 hónap alatt nem alakult ki már nem is fog?

18/L


2011. máj. 8. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátt, én a szerelem első, második, harmadik, de max tizedik látásban hiszek, és a szexuális vonzódásnak mindenképp lennie kéne, úh igen, sztem szakíts, ha nem érzel ezzel kapcsolatban semmit. Úgy tűnik a barátod csak.
2011. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb lenne akkor abbahagyni. Ha öt hónap után nem vonz fizikailag (nem arra gondolok, hogy már szexelni kéne vele, hanem, hogy szimplán vágysz rá testileg), és lelkileg sem kötődsz hozzá úgy, hogy ne rémítsen meg a szakítás gondolata, akkor nem ő a Te embered.


Ez már nem a "majd idővel kialakul" kategória, hanem azt jelenti, nem ő a megfelelő neked.

2011. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát így is elég türelmes voltál, ha eddig nem alakult ki nem is fog. Úgy néz ki ő szimplán csak a barát barátod lehet. Megesik az ilyen, ezért nem kell szerelem nélkül összejköni senkivel!

Vagy ti hogy is gondoltátok ezt? Találkoztatok aztán azóta elvagytok csak úgy egymás mellett?

2011. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez igaz amit írtatok, simán eltudnám képzelni magam mellett, mint barátot, ami már valószínű nem fog bekövetkezni, mert hát furcsa lenne ezek után..


Kedves utolsó válaszoló, körülbelül ahogy írod, találkoztunk, jól éreztük magunkat együtt, helyesnek is találtam, és hát kialakult a kapcsolat. Úgy gondoltam ha már ilyen szimpatikus, meg tényleg nagyon rendben van kívül-belül, egy idő után úgy bele fogok habarodni hogy csak na.

2011. máj. 9. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, hát sajnálom, hogy nem úgy alakult. A barátod mit érez ő szerelmes? Mindenképpen tisztáznod kell vele ezt a helyzetet, mert ha ő érez valamit csak egyre kellemetlenebb lesz vele közölni, hogy nem vagy szerelmes.
2011. máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!