Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek ezzel kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már nem olyan az alakom, mint régen, egyre inkább elvesztem emiatt az önbizalmam, ráadásul erre a párom is rátesz egy lapáttal, szóval nagyon különösek az érzéseim. Más hogyan bírkózik meg ezzel, hogy elfogadja önmagát így is? Olyan emberek érzéseit várom ezzel kapcsolatban akik hasonló szituban vannak, hogy súlyproblémával küzdenek és ezt a párjuk nem tolerálja...csak ezért írtam ebbe a kategóriába....
2011. máj. 9. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Le kell fogyni :D Ahogy látom te sem érzed jól magad a bőrödben. Nekem hol lemegy, hol feljön hat kiló. Hát nagyon ki vagyok akadva.. És nem tudom elfogadni magam. Ezért fogyókúra. Már elkezdtem:D
2011. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell elfogadni, ha nem akarod. Hát miért nem teszel az alakodért? nem értem...
2011. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem adnak ingyen, Dolgozz meg az önbizalmadért. Tegyél meg amit csak tudsz, hogy jobb alakod legyen.
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy bírom,amikor nyavajoknak a csajok..

"Duci vagyok mit csináljak,pedig minden létező fogyókúrát kipróbáltam már"...a mozgáson kívül..

2011. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Normális életmódot folytatok, mozgok hetente 5x (ebből kétszer egy órát kerékpározom, háromszor egy másfél órát keményen tornázom) sajnos attól félek hormonális a probléma vagy esetleg lelki eredetű, és nagyon sok a felesleg, 15 kg, ráadásul egy hepatitisem is volt, azóta képtelen vagyok lefogyni, szóval teszek érte kedves szitkozódok, de mégis reménytelennek érzem, fordultam orvoshoz is, úgy hogy ne ez legyen a következő tanács, de hiába sikerült fogynom segítséggel, szinte a duplája jött vissza rám, mihelyst abbahagytuk a kezelést, ami elég drága volt hiszen fél évig jártam dokihoz.

Ez van, és nehéz elfogadni azok után hogy nagyon is kívánatos nő voltam...

2011. máj. 9. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindent megpróbáltál akkor sajnos nincs mit tenni,maxiumum az,hogy odafigyelsz mit mikor eszel és mozogsz ha nem akarsz többet hízni.Semivel nem vagy kevesebb mert felesleged van,ne foglalkozz senkinek a véleményével.ha a párod szinte zaklat ezzel akkor nem is szeret igazán.

21/n

2011. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!