Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj? Vagy mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

így neten szoktam beszélgetni lányokkal, olyanokkal akiket nem ismerek, vagy olyanokkal is akiket ismerek, esetleg csak egy városban lakunk de nem igazán beszéltünk még élőben.


és az első 1-2 beszélgetés mindig olyan jól összejön, még átlagos kérdésekkel is, valahogy mindig elérem hogy aztán ők is rám írjanak legközelebb, viszont utána valahogy mindig kifogyok a témákból, vagy nem tudom, de ellaposodik a beszélgetés és utána már nem is érdekeljük egymást annyira, vagy legalább keressük egymást, szóval az első pár beszélgetés után minden mindig félbemarad

mit tegyek?


2011. máj. 9. 15:15
 1/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
beszélj velük kevesebbet és akkor lassabban fogy ki a téma;)
2011. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha két ember összeillik egymással, akkor nem fog elfogyni a témájuk sem.


Mellesleg, ne akarj 50 lányt után teperni egyszerre - bár tudom, nem írtál ilyesmit, inkább egyszerre csak 1, de azt teljes gőzzel.

2011. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ahogy mondtad nem írtam ilyet és nem is akarok, de valahogy mindig így alakul nekem :\
2011. máj. 9. 15:25
 4/10 asdface ***** válasza:

Utolsónak van igaza beszélgettem már én is lányokkal élőben is msn-en is és ha összeilletek akkor mindig van közös téma.

Nem kell hogy közös legyen az érdeklődési körötök lehet kérdezni és "vitázni" is hogy kinek mi és miért nem jön be.

2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túlzottan türelmetlen is vagy.


Hidd el, ha 50 lányból találsz egy olyat, akivel értelmesen tudsz beszélgetni sokáig, már nagyon is szerencsés vagy.

2011. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerin 34 éves létemre még senkivel nem illettem össze igazán? Bakker ez eléggé lehangoló. Egyszerűen annyira nincs közös témám a nőkkel hogy az már fájdalom.
2011. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 16:04


Azt senki sem mondta azért, hogy nem kell soha kompromisszumokat kötnöd.

2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen kompromisszumot? Ami nem érdekel, az nem érdekel. Nem bonyolult. Nem húszévesekre gondolva is nehéz értelmes nőre lelni.
2011. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 16:17


Olyan nincs, hogy két embert pontosan ugyanazok a dolgok érdekeljék. Komprimisszumot minden párkapcsolatban kell kötnöd, különben igen hamar vége lesz.

2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igazából van egy lány, akivel nem vagyunk mindig ugyan azon a véleményen, de nincs jó barátok vagyunk, és mindig tudunk beszélgetni, csak az a baj, úgy érzem ezt csak én akarom többre vinni, ő nem igazán.
2011. máj. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!