Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatban számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban számít, ha a lány idősebb?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves fiú vagyok(8. osztályos) és udvarolok egy 17 éves lánynak(11. osztályos), már alakul valami... Természetesen komoly párkapcsolatot szeretnék(mindkettőnknek 1. párkapcsolata lenne). Komolyan gondolkodó, komoly felfogású és értelmes fiú vagyok. Probléma lehet belőle/akadályozhat az, ha a lány idősebb?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogy. azért szokták mondani, hogy a fiú 2-3 évvel jó, ha idősebb, mert a lányok előbb érnek, komolyabbak, mint az ugyanannyi idős fiúk. de ez nem mindenkire igaz, vannak kivételek (lásd: te), ilyenkor meg teljesen természetes a dolog. nem lesz belőle semmi probléma. :)
2011. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban olyan komoly felfogású vagy, akkor magad is tudhatod, hogy nem számít a kor. Jó, így 15-17 évesen még kicsit furcsán fest, de mondjuk 5 év múlva a 20-22 már teljesen normális.
2011. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Igazatok van, erre gondoltam én is. Igazából persze, hogy a kor nem számit... De néha adódhat belőle valami konfliktus.
2011. máj. 9. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 15 évesen még nyolcadikos vagy, akkor egy kicsit azért elmaradott vagy... bár a szavaidból nem ez látszik.


Ha összeilletek, akkor viszont miért ne lehetnétek együtt?

Igyekezz odafigyelni rá, és számíts arra, hogy nem lesz mindig türelme mindenre. Próbálj meg magadtól is előre gondolkodni és megoldani dolgokat.


Ő milyen? Érett (a korához képest) vagy fiatalos?

2011. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem azért vagyok 8. osztályos, mert már megbuktam hanem 1 évvel később mentem iskolába, mint az átlag. Igen, érett a korához képest. Ezért is szerettem belé, mert vele lehet komolyabb dolgokról is beszélgetni valamint szinte mindenről van véleménye.
2011. máj. 10. 06:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne, de sokaknak számít.
2011. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a lany felvallalja h fiatalabb a baratja akkor nem lehet belole problema!!!
2011. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. máj. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!