Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek egy rendes pasit találni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a barátnőmnek valahogyan segíteni, mert látom, érzem rajta, hogy boldogtalan. Nem tini már, (40 év körüli ) sok csalódás érte már. Szeretném őt végre mosolyogni és boldognak látni. Hogyan segítsek neki?
2011. máj. 10. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd h találjon rá o az igazira :)
2011. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
talán elkéne hívnod társaságba, ha van lyan ismerősöd, akkor vele megismertetni... azért 40 évesen már nem ott tart egy nő, hogy majd rátalál az igazira... Ilyenkor már család, gyerekek a megszokottak és a legtöbb nő erre is vágyik, szóval érthető hogy boldogtalan és igenis ha tudsz segíts neki!
2011. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a netes társkeresők mindig segítenek, csak tudni kell kezelni (értsd: le se sz**ni és hagyni a csudába) az elkerülhetetlenül felbukkanó csalókat és hazudozókat. Ezek mellett ugyanis vannak ott rendes emberek is, és miattuk megéri átrágnia magát a keresőnek a hülyéken.
2011. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az én ismerőseim már családosok, nincs senki sajnos akit be tudnék neki mutatni:-(

Kedves utolsó, szerinted az milyen lenne ha adnék fel hirdetést a nevében?

2011. máj. 10. 13:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem utolsó hanem a 13:25-re gondoltam!
2011. máj. 10. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

hááát nem tudom, én ezt annyira nem díjazom. Szóval ha megkeresik és ő ellene van ennek akkor úgyis lekoptatja. Nem hiszem hogy hatásos. Viszont ha rábeszéled, hogy ő tegyen fel egy hirdetést, akkor az úgy már jobb. De szerintem az lenne a legkézenfekvőbb ha valami társaságba keverednétek, aztán néha kicsit egyedül hagyod, hátha rátalál valaki :)

13:25 voltam

2011. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hirdetést adj fel a nevében, hanem segíts neki beregisztrálni különböző társkeresőkre, pl. love.hu , kedvesem.hu , stb., és vedd rá, hogy megfelelően használja azokat (ebben segítségedre lehet ez az írás: [link] ), és rendszeresen keresgéljen és írjon másoknak ő maga is, ne csak azt várja, hogy neki írjanak.
2011. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!!
2011. máj. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!