Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, vagy csak mondja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Mondtam neki, és kiderült, hogy én is bejövök neki. Azt lehetne hinni, hogy minden tök szép és tök happy. De nem így alakult. Azt mondja, nem akar járni, és nem akar semmi lelki kapcsolatot de állítólag szeret. Vélemény?
2011. máj. 10. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Nem szeret. Lehet érez irántad valamit de ez édes kevés és ezt ő is tudja,,azért nem akar veled járni mert nem akarja elkötelezni magát hozzád hátha egy jobb csaj üti a markát mint te...bocsi,de szerintem ez így van
2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha azt mondja, hogy nem, akkor nem. fáj meg minden, de tovább kell lépni. Ha később mégis próbálkozna közlöd vele, hogy ez a hajó már elment és kész.

Ne képzelj be mindent és ne kezdj el hiába reménykedni. Mert csak magadnak okozol fájdalmas lelki sebeket.

2011. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :)
2011. máj. 10. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy nem akart megbántani, és ezért füllentette, hogy bejössz neki, meg járna veled. Sajnálom.
2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
deh mondtam neki, hogy mondja meg, mert akkor jobb így nekem is, mert sokat csalódtam már. de ő azt mondta, h nem, mert jó csaj vagyok és szeret. Azt mis mondta, h csak fél attól, h elijeszt magától, meg egy suliba járunk és h mindenki ezen csámcsogna...
2011. máj. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!