Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor megütött, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor megütött, de azt mondja nagyon szeret, és én is őt. Igaz ez?

Figyelt kérdés

22(N) vagyok, párom 27 (F).

Én levelezőn tanulok főiskolán ,mellette dolgozom, ő pedig munkanélküli 8 honapja. 6 hónapja vagyok vele. Nagyon sok vita van a kapcsolatban, eléggé irányító jellem vagyok én is, a programok többségét én találom ki. Kicsit elnyomom a páromat :/ Zavaró tényező, hogy nem dolgozik és nincs pénze, így mindg mindent nekem kell fizetni,mert én szeretek eljárkálni.. mozi,koncert,strand,étterem stb. Arra hivatkozik h azért nem dolgozik mert akkor nem tudna velem találkozni,minden miattam van... Én nagyon szeretem, folyton hiányzik,de már kb 5-6 alkalommal akartam vele szakítani (de csak 1-2napig bírtam),.. olyan heves viták voltak h pofonvágott,vagy mostanában már össze is verekedünk. Utána puszilgat,és mondja h nagyon szeret, de én hoztam ki belöle ezt. Nehezen tudom elengedni magamtol,de én ezt már nem bírom ezt a sok lelki-testi bántást töle.. Soha nem volt olyan párom aki tényleg szerelmes volt belém,és én sem szerettem még ennyire senkit. Nem tudom, hogy probálkozzunk még, vagy probáljam elfelejteni.. Félek hogy nem találok olyat megint aki tényleg szeret és viszont szeretem..


2011. aug. 27. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis tudod mit fog mindenki mondani erre, nem is értem mit kell ezen ennyit gondolkodni. Ráadásul ilyen fiatalon...
2011. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 twinky ***** válasza:
Tomoren: hagy ott minel hanatabb es VEGLEG!
2011. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megütött azonnal hagyd ott és keress mást. Nem értékel téged, nem érdemel meg. Olyat biztos fogsz találni aki nem üt meg, hanem inkább kulturáltan megbeszéli veled a dolgokat. Tuti, hogy találsz ennél sokkal jobbat!!! Hajrá!!
2011. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 twinky ***** válasza:
*hamarabb
2011. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő NEM szeret téged. Aki szereti a másikat az nem tesz ilyeneket. Te pedig minden valószínűség szerint társfüggő vagy. Úgy viselkedsz a "szerelmeddel" szemben, mint más a droggal, fájdalmat okoz igen igen, de hát szeretem, a végén meg kikészít idegileg. Ilyen manipulátor dumát én még nem hallottam, beszarok, még hogy miattad nem dolgozik, és ezt te be is veszed...kutyába se néz téged, kihasznál, kényelmes neki, hogy vele vagy. Hogy lehet eltűrni a szart? Hát így, nyugodtan tűrd csak el, de hogy így boldog nem leszel, az hétszentség. Sok boldogságot!
2011. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy lúzer, de még agresszív is. Azt se tudnám, hogy húzzam meg magam, ha a barátnőm tartana el. Hagyd ott! Azonnal!
2011. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy ezt mondja a többség, .. hisz a saját barátaim, szüleim is ellenzik az egész kapcsolatot. Viszont már ugy érzem hogy tényleg én rontottam el valamit, mert párom is mindig engem okol. Tegnapelőtt épp szakítottam vele mert iszonyatosan apró dolog miatt megütött,összeverkedtünk,kocsi elé lökött.

Viszont őrülten hiányzik,alig tudok aludni..:(

2011. aug. 27. 20:10
 8/16 anonim válasza:

egyetértek az elöttem szolokkal. amelyik férfi megüt egy nőt gyáva. mellesleg ezek szerint tényleg semmibe veszi a nőket.

magadat meg ne okold mert te nem vagy hibás. tanulsz rendesen és dolgozol is mellette. Javaslom hogy hagyd ott!


15/F

2011. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 20:10


NE keresd többet. NEM te vagy a hibás, csakis az ő hibája amiket csinál... Ne legyél ilyen befolyásolható. :S Ne hagyd magad.. Tőle teljesen független ember vagy, nő vagy, nem ilyen bánásmódot érdemelsz... Hagyd őt a francba, és azon legyél, hogy lelkileg kicsit változz, erősítsd magad, mert úgy tűnik, hogy elég gyenge akaratú vagy.

2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hagyd el, minél hamarabb, szervezz magadnak programokat barátokkal és hidd el idővel könnyebb lesz és jönni fog majd más, aki tényleg szeret. Nem hülyeséget beszélek, én is voltam hasonló helyzetben és most is épp szakítás után vagyok, ami nagyon fáj, de az élet megy tovább. Fel a fejjel, kitartás és menni fog!! Hidd el, később csak bánni fogod,ha nem teszed meg időben...

26/N

2011. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!