Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy baj? Mit csináljak olyan szarul érzem magam. :S

Figyelt kérdés

1éve járok a barátommal. Ő vette el a szűzességem... eddig minden nagyon jó volt párhónapja, nagyon megtetszett a testvére. Amikor barátom elment munkahelyére mondta h várjam meg náluk egy 30perc az egész... Amikor elment 2esben maradtam a testvérével :/ és totál rám mozdult persze le akartam állítani hiába tetszik nekem nem fog kellenni soha nem csalnám meg a barátom. Amikor rám mászot már tiszta erőszakos volt és már majdnem (sikítottam h hagyja abba) de barátom otthol hagyta a papírokat...Visszajött a papírért és látta h az öccse nem hagyj békén...leszedte rólam majd nagyon csúnyán összevesztek én nem akartam ekkora balhét csinálni a 2 fiu között....Ebben a helyzetben ti mit csinálnátok?:S



Normális válaszokat légyszíves!!!


én:17

barátom:21

öccse:19


2011. máj. 10. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:
az elfelejtettem a barátom kivesz egy albérletett mert nem akar a testvérével lakni ... bocs kifelejtettem siettem..:S ez párnapja történt amúgy:S
2011. máj. 10. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem szard le. majd egymás között elintézik. pasiknál, hatalmas vétség haver nőjére mozdulni, hátmég a testvér nőjére...
2011. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem te csináltad a balhét, hanem a barátod testvére, magadat semmiképp se okold.
2011. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még írhattok comentett... amugy nem mondom barátomnak de a testvére naponta vagy 20x hiv...:S kiszoktam nyomni... de ez igy nem mehet sokáig:/
2011. máj. 10. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha erőszakos volt akkor sztem pont nem a te hibád hogy összevesztek..és még jó h megjött a barátod...
2011. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!