Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szarul érzem magam miatta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szarul érzem magam miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam egy táborban, ahol megismertem egy fiút. Kezdetben nem foglalkozott velem, de a 3. nap után igen. Én eléggé visszautasító voltam vele, ugyanis nem vagyok hozzászokva az ilyenekhez... Megölelt, puszit kért tőlem, de én nem adtam. Nem akartam megbántani, de megtettem... Megbántottam. Az ölelés soha nem esett ilyen jól, bár fiú még nem ölelt át egyszer sem. Csak egy a bökkenő ezzel a kapcsolattal. A srác 14 éves, 8.-os lesz én meg 19 leszek... vagyis egyetemista leszek ősztől. Persze a tábor óta szarul érzem magam, hogy nem engedtem neki, hisz nem csinált semmit. Én voltam a hülye. Mit tehetnék?
2011. júl. 31. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb hogy nem tetted meg, mert egyébként pedofília lett volna. :-) Miért 14 éves srácok ölelgetnek amúgy?
2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnám, miért a fiatalabbaknak tetszem, de még nem jöttem rá erre... :S Bár az is közrejátszhat, hogy nem látszok 19-nek... inkább 16 körülinek néznek...
2011. júl. 31. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nagyon szép a kérdező ha 14éves gyerekek ölelgetik
2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy nem engedted neki. Még fiatal hozzád és esetleg valamiféle illúziót válhattál volna ki a gyerekben.


Off: 14 éves kort betöltött gyermek szexuális kapcsolatot létesít egy 18 éves, vagy idősebb személlyel, NEM minősül pedofíliának.

2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 20:55

Micsoda felvilágosult elme lehetsz.

El kell, hogy szomorítsalak de a pedofília szó fogalmával se vagy tisztába

1-12 év az a pedofília, 14 éves kor alatt büntetendő a szexualitás, ha efelett beleegyezik akkor mehet a menet.

2011. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom kerekítve lett 14 éves, ha még csak most lesz 8.-os. :)


"A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart."


Egyébként nem büntetőjogilag értettem a pedofíliát, hanem úgy mint ahogy a köznyelvben is használatos. :)


Ja, és nem kéne hülyeséget pofázni, nyommancs. :)

2011. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
'96-os a srác, 15 lesz, de gondolom késett egy évet... Még jó, hogy nem engedtem neki...
2011. júl. 31. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Ohh, hogy késett. Az más. :) Elnézést.

Ne aggódjál amúgy, nem csináltál semmi rosszat. Igazából nem is a korral van gond, hanem azzal, hogy 15 éves fiú rettentő gyerek lehet még, mind agyilag, mind érzelmileg.

2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, de hogy lehet hogy még nem öleltek meg? Írhatsz privit, ha van kedved.
2011. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Könnyű a válasz: még nem volt barátom, és nem vagyok egy ölelgetős típus.
2011. júl. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!