Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nem tudom hogy mit csináljak? (részletesen lejeb)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki szeret, és össze akar velem jönni.

Csak az a baj hogy nem az estem és kicsit elég gázos a kinézete, és a barátnőim sincsenek oda érte a szüleimről meg ne is beszéljünk. De viszont lehet hogy tudnám szeretni.

De nem tudom mit csináljak.

Mert mindenki megszólna minket ha összejönnék vele

Szerintetek mit kéne tennem??


2011. máj. 10. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha mindenki ellenzi és te sem vagy benne biztos akkor hagyd. gondold át jobban. biztos mást is fogsz majd szeretni és ha téged zavarnak a vélemények és tényleg ugy gondolod, h mindenki megszólna akkor felejtős. tuti idővel eljön a nagy Ő. és olyan nincs h 'de viszont' :D
2011. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Mi számít gázos kinézetnek?

Szerintem mások véleményével ne törődj. Ha külső alapján itélted meg akkor lehet hogy nem jó. Nekem a kapcsolatom igy úszott el. Összejöttem egy pasival aki jó kinézetű volt izmos volt egy jó válalkozása is. Csak közbe össze vissza csalt. Most egy velem egy idős sráccal vagyok együtt, nem dagadt mondjuk azt hogy van rajta 1-2 kg felesleg. Szeretjük egymást, sőt össze is házasodtunk. 26|L

2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Az gáz, hogy mások vélemye számít neked-.- "De viszont lehet hogy tudnám szeretni." akkor miért nem próbálod meg? Ekkora lehetőséget elszúrni:S Ha neked ennyire fontos a kinézet akkor keresd meg Brad Pit-et és vedd el Angelina-tólXD ennyi...
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
véleménye*
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van az utolsónak

17/F

2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én összejöttem egy ilyennel.. meg is bántam.. csúnyán..
2011. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is már megtörtént,eltelt jó sok idő,majd rájöttem,mégsem tudom elfogadni a dolgokat mint külsőleg mint belsőleg...
2011. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 ti ha nem próbáltátok volna meg lehet hogy bántátok volna. Ez olyan hogy vagy bejön vagy nem. Én szerintem egy próbát megér
2011. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így van! Egy próbát megér, hisz sose tudhatod. Mennyi esélye van annak, hogy egy jóképűben nem fogsz csalódni? Ott is megbukhat a dolog. Az ilyen negatívumoktól van hányingerem:S Megsem próbálom, ha nem tetszik:S
2011. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20:32-es vagyok

én úgy gondolom, hogy ha már úgy kicseszett velem, legalább nézett ki volna jól (ítéljetek el vagy akármi, de most komolyan.. legalább helyes lett volna..)

2011. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!